Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek a Fűrészről...

Mi a véleményetek a Fűrészről vagyis Varga Ricsiről?

Figyelt kérdés

Aki nemtudná ő az éjjal nappal budapestből Varga Joe fia.Egy netceled +tetovál is és szeretném ha ő csinálná meg az első tetoválásomat.

[link]

[link]

és itt van pár tetoválása ,amit csinált

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



#tetoválás #varratás #Tetoválás Varratása
2013. szept. 14. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Azaz,ha valaki nem értené szerintem menj el inkább valami másik,jobb,profibb,tapasztaltabb tetoválóhoz.

Első válaszoló voltam :*

2013. szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ilyen tetoválásokat énis tudok :D:D az a szárnyas (ami mellesleg fiúnak elég búzás) meg totál asszimetrikus, el is van csúszva, mint állat... amúgy ask.fmáen azt írja 17 éves, hát én 14-nél nem néztem többnek, és nem is hiszem, hogy annál idősebb rajongó tábora van. testre is kb 13-14 meg arcra is... a stílusa meg elég erőltetett
2013. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

attól, hogy vett egy gépet meg hozzá festéket és volt pár balek aki bevállalta, hogy ilyen pocsék dolgok egy amatőrtől a bőrére kerüljenek, attól még ez a srác nem tud tetoválni és lehet akárkinek az akárkije akkor sem!

ha van benned egy kis igényesség nem vele tetováltatsz hanem rendes szalonba mész!

2013. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ez egy hulladék. a csávó is meg a "munkái" is, ha neked ez kell akkor nem lehetnek nagy igényeid.
2013. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SzilKa ***** válasza:
100%

Ez a csávó nem tud tetoválni, maradjunk annyiban. :)


egy tetováló

2013. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj inkább el egy profihoz..én eleve tuti nem mennék olyanhoz, aki "szopdki" néven van fenn bárhol is..
2013. szept. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Remelem nala csinaltattad es magadon viseled egy eletenat ezt a fos kis senkinek a tragya munkajat 😑
2016. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!