Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mik azok az ösztönző mondatok,...

Mik azok az ösztönző mondatok, amiket ajánlanátok tetoválásnak?

Figyelt kérdés

rövid mondatokra gonfoltam. :)


negatív hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi.

Köszönöm!


2013. aug. 3. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
"izmos vagyok és jó a hajam"
2013. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
pénz&sárm
2013. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Szopok boré, de csal literé!
2013. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*csak
2013. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%

Én személy szerint nem szeretem azokat a tetoválásokat, amik szövegek, de vannak, amik nagyon tetszenek! :)

Nem írtad, hogy milyen jellegűre gondolsz, de néhány kedvencem: (utolsó picit hosszú :/)

Never look back.

(Soha ne nézz vissza.)


Fight to the end.

(Harcolj a végsőkig.)


Risk of life.

(Kockázat az élet.)


Do what you want, you have one life.

(Csinálj, amit szeretnél, egy életed van.)

Azért írtam őket angolul (is), mert nekem az angol szövegek kicsivel jobban bejönnek, mint a magyarok. :P :) Remélem megfelelnek...:)

2013. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Ja tetováltass magadra egy semmitmondó fost. Inkább írd fel alkoholosfilccel a kezedre és állítsd be gépen a háttérképnek
2013. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

most komolyan.. leírtam, hogy kíméljenek a hülye kommentek.. ha nem tetszik a tetoválás vagy a kérdésem, akkor minek kell ide írni?


az egyetlen normális válaszolónak köszönöm szépen! nagyon tetszenek! és én is jobban kedvelem az angol szövegeket ilyen tekintetben. Nekem van már kettő tetkót, és az egyik egy olasz idézet. Azért olasz, mert az angolt azt már sokan megértik :)

2013. aug. 3. 22:42
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
"egyéniség vagyok, a GYK-n kérdeztem meg, mit tetováljak a seggemre.
2013. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
5-ös, legalább tudnál angolul.
2013. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok!

#9-es, képzeld, tudok angolul, biztos azért nyelvvizsgáztam le, mert irtó hülye vagyok. De kérlek, mond meg mi a hiba a mondatban, zsenikém! ;)

Különben is, ha valamit esetleg el is írtam, legalább én a kérdésre válaszoltam, nem okoskodtam!

Kérdező: nincs mit, remélem tényleg jókat írtam! :) Én is szeretnék egy tetoválást a csípőmre, csak sajnos nem tudom mit kéne. Rózsát szerettem volna, de azt mondták, hogy az színesen szép, én pedig nem szeretnék szinezést. Szóval ott vagyok, hogy gondolkodok...:)

2013. aug. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!