Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire fáj a tetoválás a...

Mennyire fáj a tetoválás a boka belső részénél?

Figyelt kérdés
Majd szeretnék varratni,mennyire fáj? Tudom, hogy ott a legfájdalmasabb, de azért ki lehet bírni, igaz?
2013. jún. 5. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
nem a legfájdalmasabb ott szerintem, és elég sokan tetováltattak már oda, úgyhogy biztosan ki lehet bírni. nem tudom a fájdalomküszöbödet, így nem tudok pontosat mondani
2013. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyilván mindenhol ki lehet bírni és nem halsz bele, de ku.rvára fáj. tele vagyok tetoválva kb mindenhol, és állítom, hogy a legfájdalmasabb helyek a lábfej, a boka környéke, a bordák és a térd.
2013. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Chimaira válasza:
attól függ mekkora bokámon nekem is van, de semmi nem volt, mert kicsi, de mikor telibevarrták a lapockám majd beszartam.... a kicsivel nincs gond.. főleg a színezéssel az nem fáj csak kellemetlen, mintha baromira erősen vakargatnának.. a kntúr viszont elég szar... sztem.
2013. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát én nem rég varrattam a bokám mellé és a lábfejemre, amíg alkották abszolút kibírható volt :) de másnap minden lépésnél úgy éreztem, mintha egy kést döfnének a lábamba (bár lehet h csak én vagyok érzékeny)!
2013. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!