Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan válasszak tetoválás...

Hogyan válasszak tetoválás motívumot?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami apró tetoválást egy emberről. Évek óta nagyon sokat jelent nekem, és mindig is fog. Nem, nem szerelem, nem barát, bár rokon sem. Ő volt az az ember, aki teljesen a véletlen játékaként került be az életembe, aztán azóta is itt ragadt, pedig nagyon tiltakoztam. Egyszerűen eleinte zavart, hogy olyanfajta impulzusokat váltott ki belőlem, amilyeneket, azt hittem kezdetben, ezek rossz dolgok, hiszen sosem tapasztaltam ilyet előtte. Aztán az idő beigazolta, hogy épp ellenkezőleg. Hagytam magam és fantasztikus dolgok történtek velem. Alapjaiban változtatta meg az életem, megmutatta, mi az én utam, mi az, amit én legbelül akarok, talán mindig is akartam. Megváltoztatta a látásmódom, érdeklődésem, véleményemet sok dologról illetve megtaláltam önmagam, az ízlésem és a nekem teremtett világot. Rengeteg értéket adott nekem. Talán jobb ember is lettem, idomultam belsőleg. Mintha megvilágosultam volna. És ez mind az ő tudatos illetve tudattalan műve volt. Nagyon fontos nekem, tényleg meghatározó ember az életemben, és ezt akkor is így fogom látni, ha esetleg megszakad köztünk ez a furcsa kapcsolat. Hiszem, hogy bizonyos emberek azért lépnek be az életünkbe, hogy értékeket adjanak, tanítsanak, hogy egy nap arra ébredjünk, hogy igen, kiforrtam, megtaláltam önmagam, a helyes utat és dolgokat. Aztán ha már nincs több dolguk velünk kapcsolatban, akkor egyszerűen kilépnek maradandó, nagy dolgokat hagyva maguk után. Szerintem nekem Ő az ilyen emberem. Már most szívbemarkoló belegondolni, hogy egyszer pedig igenis el fog távolodni, hiszen semmi nem tart örökké. Viszont legalább a tőle kapott dolgok megmaradnak bennem. :) Szóval mindenképp szeretnék egy kis mintát, amire ha ránézek, mosolyogjak, kellemes, leírhatatlan érzés fogjon el, eszembe jusson ő, és az a néhány gyönyörű év, amíg aktív része volt az életemnek. Persze mindig is része lesz, hiszen tényleg mérföldkőnek számít, de nyilván másképp, mint most. Csak azt nem tudom, milyen irányba induljak, mi alapján kezdjek el motívumokat keresgélni? Magamtól nem tudok elindulni, de egy kis segítséggel, támponttal menni fog. Nem konkrét kész mintaötleteket várok, csak pl hogy ti a helyemben milyen jelentésekben gondolkodnátok, hogy kössön össze minket. Köszönöm!

2013. jan. 30. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
monogram
2013. jan. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ez ugrott be először, de ilyesmit nem szeretnék. :/ Konkrétan valami szimbólum, ábra kellene. De azért köszi!
2013. febr. 2. 13:40
 3/8 anonim válasza:

Nincs valami olyan közös dolgotok, ami csak titeket köt össze? Lehet ez egy hobbi, egy filmből vett idézet, stb...

Nekem hasonló okok miatt van egy tetoválás a bal kezemen, egy idézet.

2013. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs. :/ Jóban vagyunk, de nem vagyunk barátok, nagyon érdekes a viszonyunk, nem is tudom normálisan megfogalmazni. Viszont ő színész, ha ez segít valamit.
2013. febr. 2. 20:30
 5/8 anonim válasza:

most hirtelen csak az jutott eszembe, hogy valamilyen idézetet csináltass, vagy egy mondatot. pl ez nagyon jó szerintem: never forget you (azaz soha nem felejtelek el)

vagy a monogramját a füled mögé, ott nem olyan feltűnő, de te mégis tudod, hogy ott van. ha vagytok olyan viszonyban, megmutathatod neki és akkor ez lehet akár egy kis közös "titok" is :)

2013. febr. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, de egyik percről a másikra beugrott, hogy mi legyen. :D
2013. febr. 3. 18:55
 7/8 anonim válasza:
és végül mi lett? :)
2013. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Néhány hete olvastam egy verset, ami az én olvasatomban teljesen rólunk szól. Annak néhány sora. :)
2013. febr. 3. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!