Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van ötletetek tetoválásra?

Van ötletetek tetoválásra?

Figyelt kérdés

Nyertem egy tenyérnyi tetoválást, és nincs ötletem, meg eléggé tele is vagyok, írom, hol van, és mi:


1. lapocka, kék szem, és nonfi alap

2. derék, szív, kereszt, és csillagok, nonfi alapban

3. kulcscsont, főnix

4. tarkó, lila hullócsillag

5. bal lábszár, "édes élet" kollekció

6-7-8. lábujjakon szív-csillag-kék virág

9. bal csuklómon kottás szívecske

10. jobb felkaromon egy szívecske "Mimó" felirattal


Eredetileg egy idézetre gondoltam, de annak meg valami szép keret kéne, szóval tanácstalan vagyok...


Ha tudtok, képeket is küldjetek kérlek!


Köszönöm!



2012. dec. 10. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Van ötletem tetoválásra, több is, de azokat majd magamra fogom varratni.
2012. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi az építő jellegű kommentet :)
2012. dec. 11. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak olyat érdemes magadra tetováltatnod, aminek jelentése van. Egy életen át fogod magadon viselni és divatból vagy csak mert szép butaság lenne csináltatni. :) Jól gondold meg, hogy mit varratsz fel.
2012. dec. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 uvegszilankoschili válasza:
Szerintem ne más véleménye érdekeljen,hogy kinek mi tetszik. Az a lényeg h neked melyik tetszik a legjobban,melyik kötödik hozzád és melyiket tudnád magadon elviselni. Ne arra menj h melyik milyen divatos,hanem sokkal inkább arra hogy inkább egyedi legyen.:)
2012. dec. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, közben eldöntöttem, egy paradicsommadár lesz, mert olyan színes, mint én vagyok :)
2012. dec. 14. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!