Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Olyanok válaszára lennék...

Olyanok válaszára lennék kíváncsi, akiknek van tetoválás az ujjukon, csuklójukon, tarkójukon, bokájukon. Ezek mennyire fájnak? És mennyibe kerülnek, ha csak egy szó a tetkó?

Figyelt kérdés

2012. okt. 18. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jobb helyre mész, ahol megbízható a tetoválóművész és a szalon is rendben van, akkor szerintem 15-20 ezer alatt nem úszod meg.

A csuklón állítólag fájdalmas, de én semmit nem éreztem, kellemes volt. Lehet azért, mert már nagyon vágytam rá. :)

2012. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SzilKa ***** válasza:

A Vato Loco Tattoo-ban pl. 10ezer az alapár.


Ujjra és bokára inkább ne tetováltass, mert azok irgalmatlanul fájnak. Csukló, tarkó okés.

2012. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem van jó pár tetoválásom, bokámon és csuklómon is.

AZ hogy mennyire fáj sok mindentől függ. Attól is hogy a tetováló mennyire mélyre "üti" a tintát, meg persze attól is hogy te mennyire bírod. Szerintem nem fáj annyira, teljesen tűrhető, de mondom ez emberfüggő :)

Az dettó más, szalontól függ, Győrött pl. 15 ezer alatt nem igazán szoktak tetoválást elvállalni. Mondjuk általában a tarkó az kicsit több szokott lenni mivel ott mozog folyamatosan a bőr s nehezebb vele dolgozni mert nehezebben szokta be venni ott a bőr a tintát illetve nehezebb úgy megcsinálni a mintát hogy az minden állapotban úgy nézzen ki ahogy kell :)

2012. okt. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SzilKa ***** válasza:

Utolsó, ha úgy vesszük, az ujjon ezerszer rosszabb dolgozni, ráadásul óvatosan kell tetoválni, hogy nehogy megfolyjon a festék (túl csontos), emiatt és az igénybevétel-kopás miatt szinte tuti, hogy kell korrekció is, ezért ezt belekalkulálva az ujj tetkó drágább szokott lenni.


A tarkóra egyáltalán nem nehéz dolgozni.

2012. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ! :) utolso, nem gondoltam volna, hogy a tetko tud kopni :O
2012. okt. 25. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!