Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csajok, mi a véleményetek erről?

Turbo0111 kérdése:

Csajok, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a nonfiguratív tetkókról?Tetszenek nektek?


Erről itt mi a véleményetek? Mert egy ilyenen gondolkodom.

[link]



2012. szept. 10. 17:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
olyan semmilyen.. a véleményem mikor megláttam ennyi volt: oké kösz a képet
2012. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan ciki, én az ilyet csak úgy hívom, hogy "katalógusból választott". Nulla egyéniség
2012. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szeretem a tetkót, de azt, ami egyedi és van jelentése. nos ugye a nonfiguratív nem tartozik ezek közé
2012. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
nekem olyan cig@nyos
2012. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

tipikusan az a tetoválás ami csak azt a célt szolgálja, hogy legyen valami az ember bőrén.

nekem is van tetkóm, de soha az életben nem tetováltatnék magamra ilyen förmedvényt! unalmas, sem nem szép, sem nem esztétikus, sem nem egyedi.

az ilyen típusú tetkót gázak, szóval ha lehet ne tetováltassál magadra ilyen mintát.

2012. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most elvettétek a kedvem az ilyen tetkóktól :D
2012. szept. 10. 18:23
 7/13 anonim ***** válasza:
hála Istennek
2012. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem pedig tetszik :)de amúgy a nonfiguraítv tetkókből is lehet kihozni valamit ..ismerősőmnek igazából nonfiguratív de nkem mégis egy sárkányra emlékeztet :D
2012. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez unalmas, semmilyen. Ha tetováltatsz akkor valami olyat ami jelent is neked valamit.
2012. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A tetoválás, (igaz van már lézeres eltávolítás) azért mégis örök. És ha az akkor ne egy semmitmondó, jelentés nélküli valamit varas magadra. Ez nem, hogy nem jön, be de előbb utóbb lehet te is megbánnád. Ha csináltatsz valamit magadra akkor az neked is jelentsen valamit, és ne csak divatból legyen rajtad.
2012. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!