Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha van már tetoválásom pár...

Ha van már tetoválásom pár éve és nem volt vele semmi gond akkor fixen nem vagyok allergiás?

Figyelt kérdés
Kialakult volna a régi tetoválásnál is vagy az már úgymond beépült és az újnál lehet probléma?

tegnapelőtt 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Az allergia nem feltétlenül veleszületett dolog. Később is kialakulhat. Pontos okát sok kutatás vizsgálja, de még nincs egyezményesen elfogadott álláspont, hogy miért történik, csak pár faktor van, amik alapján lehet feltételezni.

Amúgy pedig a tetoválófestékek összetétele is változik, ahogy a megfelelőségi adatok is változnak.

Szóval probléma lehet, csak az esélye kicsi.

tegnapelőtt 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval ha ugyanaz az összetétel biztos nem lesz semmi de ha változott benne van a pakliban. Egyébként ez csak az én paranoiám mostanában mindenre azt hiszem hogy megöl :D
tegnapelőtt 15:52
 3/3 Fárasztó96 ***** válasza:
Van pár tetkóm. Nemrég váltottam tetoválót, az új tetováló más márkát használ. Ez színben meglátszik (egy takarást csinált már, a fekete is más, színesben most fogunk egyezkedni, arról még nem tudok nyilatkozni). Ami eddig tetkóm van, nem volt gondom. Pirosat emlegették, hogy allergiás reakció lehetséges. Nekem nem volt gond
tegnapelőtt 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!