Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért lett divat a mai lányokn...

Miért lett divat a mai lányoknál, hogy a mellük közé csináltatnak tetkót? Szerintetek jól néz ki?

Figyelt kérdés
Én biztos, hogy soha nem csináltatnék, nem tudnám elképzelni a melleim közt ezt az álomfogót vagy mi.
tegnapelőtt 08:12
1 2
 1/18 menta34 ***** válasza:
83%
Szerintem ronda minden ami nem természetes ... tetkó, piercing, műmell, szempilla tetoválás és sorolhatnánk... :)
tegnapelőtt 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Nehany non tud szexi lenni, akik tudjak hordani is.
tegnapelőtt 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%

1-2 lányon még jól néz ki, de ezeket a divat tetkókat sosem értettem. Miért jó beállni a sorba és ugyanazt csinálni, mint a többiek? Emlékszem tini koromban a csillag tetkó a könyökön volt divat, az is baromi gáz volt.

Szerintem azoknak a lányoknak áll jól ez a mell közti tetkó, akiknek nagy a mellük. Nem leszólásból mondom, de ez a véleményem.

tegnapelőtt 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
szerintem is ronda, miért kell ott bármivel is elcsúfítani?
tegnapelőtt 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem kedvelem a tetkót.
tegnapelőtt 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#3 nekem megvan a mellméretem hozzá, tetkóm is van, de a melleim közé sosem raknék tetkót, nagyon nem tetszik.
tegnapelőtt 08:30
 7/18 anonim ***** válasza:
17%

AKkor ne tetess , ennyi.

Nekem eszembe nem jut tetováltatni, de még megkérdezni se.

tegnapelőtt 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
Nem néz ki jól
tegnapelőtt 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Nem lett olyan divat szerintem. Én egyet se láttam még, nekem sincs és nem is lesz.
tegnapelőtt 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
69%
Nekem nagyon tetszik 😁
tegnapelőtt 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!