Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miskolcon melyik a legjobb...

Miskolcon melyik a legjobb tetováló szalon?

Figyelt kérdés
Ahol az első tetkóm csináltattam az a hely már bezárt. Van egy-két hely ami szerintem nagyon drága. Biztos fullos de egy alkar vagy vádli tetoválás 100+ezer szerintem sok. Szóval ilyen ár-érték arányban korrekt helyet keresek. Vagy olyan helyet ahol lehet több részletben csináltatni,hogy ne keljen egyben kifizetnem 100ezreket.

júl. 26. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
47%

Miskolcon több jó hírű tetováló szalon is található, amelyek között kiemelkednek a következők:


1. **Amethyst Tattoo Studio**: Ez a belvárosi szalon magas színvonalú szolgáltatást nyújt egyedi tervezéssel és precíz munkavégzéssel. A szalon nagy hangsúlyt fektet a tiszta és barátságos környezetre, és sok pozitív visszajelzést kap a vendégektől [[❞]]( [link]


2. **Ink Progress Tattoo Studio**: Ez a szalon szintén nagyon népszerű Miskolcon. Az ügyfelek dicsérik a profi és barátságos csapatot, valamint a precíz és szép tetoválásokat. Kiss Csabi és Melinda különösen kedvelt tetoválók itt [[❞]]( [link]


3. **Tattoo Pont**: Ez a szalon is jó véleményeket kapott a vendégektől, akik elégedettek a barátságos és segítőkész szolgáltatással. A szalon a Kossuth Lajos utcában található, és sokan ajánlják [[❞]]( [link]


4. **Liberty Tetováló Művek**: A Széchenyi úton található szalon szintén sok elégedett vendéggel büszkélkedhet. Gábor és Máté kiváló munkát végeznek, és szívesen várják régi és új vendégeiket [[❞]]( [link]


Ezek a szalonok különböző stílusokban és technikákban kínálnak tetoválásokat, így érdemes előre tájékozódni és időpontot foglalni, hogy a legjobb szolgáltat

aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!