Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szégyellem a felsőtestem,...

Szégyellem a felsőtestem, mégis tetoválást szeretnék. Hová lenne így érdemes mennem?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert hátha van olyan aki kövérebb, mint az átlag és mebt már így tetováltatni. Csak egy feliratot szeretnék a mellkasomra, de kicsit el vagyok hízva. Van egy kis cicim, meg sörhasam. Nyilván a tetováló nem fog kinevetni, mert miért tenné... de akkor is ciki lenne nekem. Ő nem gondolja ezt legbelül, hogy milyen gáz?

2021. máj. 15. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Én nem félnék a helyedbe,ne más véleménye érdekeljen,úgyis magad miatt csináltatod a tetoválást.

Másrészt én nem vagyok otthon a tetoválásokba,de szerintem van olyan szalon ahol függöny mögé is be lehet ülni,mert gondolom aki pl intim tetkót csináltat annak úgy csinálják.

2021. máj. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalt tetoválók már mindent láttak. Nem fogja őket érdekelni, hogy rajtad hány kiló felesleg van.
2021. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolja is, akkor az utcán is ezt gondolná amikor sétál veled szemben. Nem foglalkozhatsz mindig azzal, hogy ki mit gondol.

Nem neki tetováltatsz,hanem magadnak, magadra. Nem számít mit gondol a testedről, vagy akár a mintáról, amíg lelkiismeretesen megcsinálja. Ez a munkája.Te pedig ezért fizetsz, a tehetségéért és az energiáért amit beletesz.


Az megint egy más kérdés, hogy te rosszul érzed magad a saját bőrödben valószínűleg ha ez foglalkoztat, de a legrosszabb amit magaddal tehetsz ha ezt kivetíted.


Én is feszengtem a tetkóim közben, túlsúlyos vagyok 30 kiló felesleggel, de mellette igyekeztem tudatosítani magamban hogy attól még ugyanolyan szívvel lélekkel fogja csinálni a tetoválást a tetoválóm, mint ha 52 kilós topmodell lennék. Neki teljesen mindegy az én testem, "csak" egy felület amin dolgozik, a munkája ettől kifogástalanul sikerült még:)


Ettől függetlenül persze simán lehet hogy magában gáznak tartja az elhízott embereket, de ez még szíve joga. Mint szolgáltató, nem érdeke, hogy éreztesse veled ha így is van. Viszont én úgy tapasztaltam hogy elfogadóak, lazák akik ilyesmivel foglalkoznak. 2 hét múlva pedig azt sem fogják tudni ki vagy,mert 50 másik embert tetováltak utánad. Szóval nyugi.

2021. máj. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én a tetoválást szégyellném a helyedben.
2021. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,h nem gondol semmit. O alkot es a vaszon az emberi bor!


Menj el es csinaltasd meg!!

2021. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. máj. 17. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Zavar a testalkatod tegyél ellene,aztán tetováltass utána.
2021. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát igazuk van az előttem szólóknak. Ha valakik a farkukra is tetováltatnak, meg a segglyukuk köré, akkor ilyen apróságokon, mint sörhas vagy úszógumi szerintem nem akad fönt a tetováló mester. Persze van aki nem vállal ilyeneket. Én megcsináltatnám biztosan a helyedben a tetkót.
2021. máj. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!