Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire fáj a tetoválás...

Mennyire fáj a tetoválás mikor csinálják? Ki lehet bírni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 19:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem a szemhéjamra csinálták, háát, kibírható.
2021. máj. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Epiláláshoz tudnám hasonlítani, de helytől is függ, illetve van aki a kontúrokat bírja jobban, van aki a színezést, pl a combomon lévő fekete-fehér 5 órás tetkót végigdumáltam, de mikor a hátamon lévő színes tetkónál a 3 órája varrt részre visszament a csávó fehérrel azt hittem lefordulok az ágyról.
2021. máj. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nagyon sok ember kibírta, úgyhogy igen, ki lehet, ha nem lehetne kibírni, nem tetováltatna senki :D

Nyilván minél nagyobb és minél hosszabb ideig készül, annál kellemetlenebb lesz, meg attól is függ, melyik testrészen van, de amúgy szerintem okés, én kifejezetten szeretem néha, de ez már lehet csak az én perverzióm :D

2021. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 weyland_yutani válasza:
Férfiként írom, hogy fogalmam sincs milyen az epilálás, de a tetoválás bőven kibírható. Alkaron és combon egyaránt nem vészes. Ami - számomra - egy kicsit már sikítós az a könyökhajlat belső része és a hónalj. Az utóbbinál azt hallucináltam, hogy az ágy mellett áll Bruce Willis.
2021. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ugyan az epilalasrol nem tudok nyilatkozni, de a honaljam borzalmas volt, meg az ujjaim is :D

Máshol kibírható.

2021. máj. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!