Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Valóban gusztustalan, hogy a...

Valóban gusztustalan, hogy a halott nagyapám emlékét magamra akarom tetováltatni?

Figyelt kérdés

A kérdés azért merült fel bennem, mert a rokonságom ezt erőltetettnek gondolja.


Nagyon szerettem nagypapámat, sajnos nemrég hunyt el, a gyász időszakot eléggé nehezen viselem, viszont egyfajta megkönnyebbülés is, hogy már nem szenved tovább. Ő volt mindig a csínytevő a családban, hatalmas pozitív személyisége volt. Egy órát szeretnék magamra tetováltatni, ugyanis a papa óramániás volt - a lakás minden szegletében elhelyezett egy órát, kb ez volt a hobbija.


Amilyenekre gondoltam:


[link]

(Beleírva egy római óraszámlapot)


[link]

[link]

(ugyanígy a felső körnél számokkal)


Esetleg valami hasonló stílusban tudtok tetoválás ötletet mutatni?



2020. szept. 9. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó ötlet. Én is szerettem volna, apa emlékére (egy hónapja ment el), de sajnos mivel allergiás vagyok, így szinte 0 rá az esélyem..
2020. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nagyon szépek. Ha a mutatók a születése napját adnák ki (pl. ha augusztus 5-én született, akkor a 8-on és az 5-ön), akkor még személyesebb lenne.
2020. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Utálom a tetoválásokat, de ez egy kivétletesen pozitív indok , támogatom. Valami egyszerű, kisebb dolgot csináltass.Egy barátnőm szintén csináltatott a nagypapájáról 19 évesen, őt támogatta a család.
2020. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szuper ötlet és még jobb lehetne, ha a papád valamelyik órája, vagy a kedvenc órája (ha volt ilyen) lenne a minta. Ebben az esetben csak keresned kell egy tetoválót, akinek tetszik a stílusa és a munkái és ő meg tudná neked rajzolni. Nagyon sok óra tetoválás van, ezzel teljesen egyedivé tehetnéd :)
2020. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy emlék. SZÁMODRA. Ne azzal törődj, hogy másoknak mi a véleménye róla. Ha Neked fontos, csináltasd meg!!!
2020. szept. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem Te a "minimalist"-ra gondolsz egyébként, mint stílus :) Minimalist clock tattoo-t ha pinterestre beütöd, tuti találni fogsz hasonlót :)
2020. szept. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy szuper ötlet, ha azt mondtad volna hogy a portréját akarod a mellkasodra még megpróbálnálak lebeszélni de ez egy nagyon jó koncepció, egyszerű, szép, nem üvölt róla hogy halotti emlék és nagyon jól kifejezi az illetőt. Ahogy a többiek is mondták esetleg a mutatók kiadhatnák a születésnapját vagy a kedvenc órája lenne az alap, vagy más hasonlóan személyes.
2020. szept. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#10 Már rég elmúltak azok az idők, amikor a tetoválás még a prolikat meg a börtönviselt embereket jelentette. Most már ez egy művészi ág. Nyilván megvan a prolis meg az igényes változata, ahogy ékszerben meg ruhában is van prolis meg elegáns, de már nincs értelme minden tetoválást egy kalap alá venni, hogy "proli".

Nekem nagyon szimpatikus volt például, hogy ahová orvoshoz járok, ott az egyik recepciós lány karja végig tetovált (egyik volt munkahelyemen még előírás volt, hogy látható helyen nem lehet).

2020. szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
11 Falra hányt borsó lesz az érvelésed, ez a szardarab folyamatosan idejár kötözködni és mindenkit leprolizni, aki szereti a tetoválásokat, állandóan itt osztja a nemlétező észt.
2020. szept. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát neked tényleg valami becsípődésed ez a téma, látom.
2020. szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!