Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetováló szalonok...

Milyen tetováló szalonok vannak Budapesten, ahol igényes munkát végeznek megfizethető áron (mondjuk 10k/óra), illetve nem kell több hónapot várni arra, hogy ráérjenek foglalkozni velem?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 03:54
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem óradijra megy a tetoválás hanem mintára

Minél bonyolultabb annál drágább

2020. júl. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Mint ahogy az első is mondja, nem órára mérik. Vannak az alkalmankénti tetoválók, akik tetoválástől függetlenül egy alkalom árát kérik el, ami 3-4 órát jelent egy alkalommal (de ettől még a kisebb tetoválásokért nem kérik el a 3-4 órás árat), ami pedig kisebb, egyszerűbb minta, arra fix árat mondanak, illetve vannak az abszolút fix árasok, akik az adott tetoválás mintára, méretre az elhelyezkedésétől függően egy fix árat mondanak. A legtöbb tetoválónak előre eléggé tele a naptára és minden mintához valamennyi foglalót/előleget kér, hogy ne menjen pocsékba az ideje. Az, hogy minta, amit te szeretnél milyen árba kerülne, árajánlatkérések útján derül majd ki. Ne feledd, vannak gyorsabb és lassabb tetoválók is, de nem feltétlenül a gyorsabb a jobb, de nem is a lassabb. Egy minta minél kisebb, egyszerűbb, annál olcsóbb lesz. A minimálár mostanság 8-10 ezer körül van, ami annyit tesz, hogy egy fekete 3 centis vonalat szeretnél, az is 8-10 ezer forint és akár egy 5x5cm-es egyszínű apróság is lehet annyi. Azért minimálár, mert elő kell készülnie minden egyes vendéghez. Ehhez használ fertőtlenítőket, fóliákat, papírtörlőket, kupakot/kupakokat, különféle egyéb eszközöket és anyagokat (mint pl az egyszerhasználatos csőr, tű, gumikesztyűk, maszk, papírtörlő, ...stb.), amik kellenek a tetováláshoz valamilyen módon. Ehhez jön hozzá, hogy az ő ideje sincs ingyen, mert neki ebből van a bevétel, ami a fizetése, amiből persze még adókat is fizetnie kell, illetve esetenként szék/helybérlést és a rezsiköltségeket.

Evidens, hogy ha órabérre néznéd, akkor tízezer alá fog esni a tetoválók óradíja, ha nagyobb mintákat veszel alapul, amin 4 órás alkalmakat csinálnak. De ha minimál, apró mintákat néznél, amiből egy ügyes és gyors kezű tetováló egy óra alatt akár három-négy vendéget is tud fogadni, akkor sokkal magasabb lenne. Persze továbbra is ott vannak a kiesett idők, amikor mondjuk nincs vendég, vagy lemondás miatt nem tudott jönni, vagy nem naptár szerint dolgozik, így átlagolva is lehet nagyon változó bevételeket termelni.

Tehát, ha igényes tetoválót akarsz, aki profi is, akkor bizony várni kell és előre bejelentkezni hozzá. Ahogy néztem jó pár tetováló most nyitja meg az október-decemberi utolsó negyedévet, de van, aki most a 2021-es január-márciusi időszakot.

2020. júl. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Fine heartot nagyon tudom ajánlani.
2020. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Sunshine Ink Tattoo-t meleg szívvel ajánlom :)
2020. júl. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sunshine inkben csináltattam én is, fél órás vonaltetoválás 16000 ft volt, és a lány (ha jól tudom már nem dolgozik ott) nem tudott egyenes vonalat húzni.
2020. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Nekem másfél órás színes tetoválásomat 25-ért csinálta Línó, teljesen elégedett vagyok vele minden szempontból :)

A hangulat pedig a Sunshineban iszonyat barátságos

2020. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na igen, pont ő rontotta el az enyémet, de szerencsére ki lehetett javítani (természetesen ezt már nem vele csináltattam). Most a szép vékony vonalak helyett, amit szerettem volna lettek jóval vastagabb vonalak +satír...
2020. aug. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!