Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha lábfejre akarok tetoválást...

Ha lábfejre akarok tetoválást nyáron lenne célszerű?

Figyelt kérdés

Még nincs tetkóm, de akarok egyet a lábfejemre. Ilyenkor télen csizmában kényelmetlen lenne? Mindig betekerni meg kenegetni? Szorítaná?

Jobb nyáron valami nyitott cipőben?

Vagy nem befolyásol semmit?


22/L


2020. jan. 14. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
olyan szempontból jobb meleg időben, hogy nem vastag csizmákban nyomorogna levegőtlenül. de napfény egy ideig nem érheti a tetoválást, ha meg tudnád oldani hogy nyáron levegőzne, de napot nem kapna, akkor szerintem oké
2020. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Az egyik legfájdalmasabb tetoválására készülsz. Baromira fog fájni.

Én tavasszal csináltattam oda. bebúsjos cipőt viseltem, és amikor csak tehettem levettem.

2020. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mekkora tetkó. Egy kis felirat mehet télen is, csak a kezelés lesz kicsit macerás, mert folyton le kell venni a csizmát. Ha nagyobb, akkor jó eséllyel fel fog dagadni pár napra lábfejed, azt érdemesebb olyan időben csináltatni, amikor tudsz nyitott cipőt hordani.
2020. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát igen olvastam, hogy elég fájdalmas hely a lábfej. De mindenképpen odaszeretném ezt a tetkót, max előtte kezdésnek lehet lesz valami másik valahol máshol, de azt még nem találtam ki. :D

2020. jan. 14. 22:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én anno januárban csináltattam és semmi gondom nem volt vele. Amíg kenni kellett mindig levettem a csizmát bekentem visszatekertem és kész. Inkább most mint nyáron.
2020. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
Hát ha azt nézed fóliázni csak 3 napig kell, kenni is kb 1 hétig amíg le nem hámlik de utána egy hónapig no napfény, no áztatás, no strand, szauna, szoli. Szerintem ezeket télen vagy tavasszal könnyebb elkerülni, arra a 3 napra meg kibírja az ember hogy leveszi, bekeni, befóliázza. Plusz nyáron az utca pora se annyira kívánatos, az izzadásról nem is beszélve. Otthon lehetsz mezítláb télen is.
2020. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tavasszal csináltattam a lábfejen lévő tetoválásomat, május elején. Jó döntés volt, mert már nyárra teljesen gyógyult volt. Nekem van egy pár tetkóm és szerintem nem a lábfej a legfájdalmasabb. Idén tavasszal csináltatok a másik lábfejemre is :) Nekem viszonylag gyorsan gyógyult, bár bele telt másfél - 2 hétbe. Az enyém egy kb 22cm-s minta, ami fel nyúlik már a boka felé. Nekem azért gyógyult tovább mert járás során a var rajta folyton össze repedt.
2020. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nyáron csináltattam, 35 fok volt kb. rettenetesen bedagadt mindkét lábfejem és a bokáim is, alig bírtam ráállni napokig. Tetoválóként mondom, hogy az összes tetoválásom közül, az volt a legkegyetlenebb(úgy hogy a nyakam is ki van varrva)..Nyáron azért jó mert szabadon lehet, viszont ha utcára mész bármi belemehet, a fóliázás nagyon körülményes hogy ne jöjjön le és ne is rohadjon alá. Télen hamarabb gyógyul pl ha megteheted hogy otthon vagy az első pár napban és kevésbé terheled(felrakod nem lógatod), viszont ha minden nap menned kell, cipőt húzni, akkor kellemetlen úgy is, de én inkább a téli vagy átmeneti időt ajánlom, semmiképp se a nagy meleget. Kis mintánál lényegtelen, de ha teli lábfej szinte, azt gondold meg. :D
2020. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!