Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szájfény illik szőkésba...

Milyen szájfény illik szőkésbarna hajhoz, kék szemhez és világos hajhoz?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
miért írtad le kétszer a hajad?:))) am a rendes, átlátszó:D:D avgy rózsaszínes, tök mindegy
2010. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jajj :$ xD elnézést, nagyon fáradt vagyok és nem figyeltem :S. amúgy köszi :)
2010. júl. 4. 17:42
 3/6 anonim válasza:
babarózsaszín,vagy kicsit barackos árnyalatok
2010. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen a hajam meg a szemem, babarózsaszín szájfényeket használok:) 20/l
2010. júl. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A színtelen vagy halvány rózsaszín mindenhez megy, de arra figyelj, hogy ezek optikailag vastagítják az ajkakat, szval ha esetleg amúgy is vastag az ajkad, akkor valami sötétebb árnyalattal is próbálkozhatsz. Plusz bőrszínt nem írtál, de az is lényeges ilyen kérdésben. Mert ha világos, akkor inkább rózsaszínes árnyalatot válassz, ha barnább vagy, akkor kicsit karamellesebb árnyalatot! De próbáld ki, melyik hogyan áll!
2010. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most esik le, hogy világos haj helyett világos bőrt akartam írni :$ :D
2010. júl. 7. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!