Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hajgöndörítés kíméletesen?...

Hajgöndörítés kíméletesen? Smink hogy nagyobbnak tűnjön a szemünk?

Figyelt kérdés

Kímélni szeretném a hajam de egyben göndöríteni mindeféle hajégetős cuccok nélkül ti hogy csináljátok?

A szemem pedig úgy szeretném sminkelni hogy jó nagynak hasson..valaki erre valamit?

köszi előre is..:D:D


2010. júl. 2. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:

egyszerű..jó minőségű hajcsavaró:) nem a legdrágábbra gondolok éppen:D úgy is tudsz választani, hogy milyen nagy loknit szeretnél.

Szerintem tegyél fel műszempillát, vagy csak fesd spirállal, ha jó nagyok amúgy is:) vagy ki is húzhatod..nemtudom..nekem nagy szemem van:D de mondjuk nálam alap a szem kihúzás meg néha a spirál:)

2010. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi szépen.:) igen alapból nagy a szempillám..meg a szemem is nagy..csak szeretem azokat a hatalmas boci szemeket:)

ja és a hajamnál elfelejtettem h váltól kicsit alább ér..és úgy nagyon oroszlános..próbáltam.:S:)

2010. júl. 2. 12:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Értem:) nekem pl olyan a hajam, hogyha nem fésülöm ki, mikor szárítom, akkor göndörebb marad, ha fésülöm szép egyenes és így kivasalnom sem kell, ezt próbáltad már?lehet h hülyeség és csak nálam van így :D nekem is hosszú és én meg pont egyenesen szeretem:)
2010. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igen nekem is göndörebb ha vizes és magától szárad meg..pláne alvás közben..de ha egyensere szárítom akkor sem lesz fulos egyenes:D de énis szertem nagyon ha egyenes csak akkor megint csak baszom a hajsimítóvak:S:)

de köszi ari vagy h írsz:)

2010. júl. 2. 13:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem alapból hullámos a hajam. Ha göndören akarom hordani, akkor hajmosás után teszek rá Taft hajhabot, ami göndör hajra való. A hajamat úgy szárítom, hogy lehajtom a fejem és közben a fejemhez nyomkodom a tincseket. Nekem nagyon szép kis loknik szoktak kijönni. Remélem segítettem.

20L

2010. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ksözönöm:I igen segítettél.. és ha nekem kevésbéé göndör a hajam? inkább csak hullámos de az se vmi nagyon jóó...arra már nemjó?
2010. júl. 2. 15:58
 7/9 anonim ***** válasza:
2010. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

15.22 vagyok

Nekem sem göndör ha magától szárad meg, csak hullámos. Ezzel a módszerrel azonban nekem teljesen begöndörödik. És napokig nem is jön szét. Viszont én olyankor a habon kívül mást nem teszek rá (pl. balzsamot sem). Jobban megtartja magát ha kicsit szárazabb. Sok sikert hozzá!

20L

2010. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget:)
2010. júl. 5. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!