Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen gyakran kell mozgatni...

Milyen gyakran kell mozgatni a fülbevalót, frissen szúrt lyukban?

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túl sokszor. Ha eszedbe jut, akkor megmozgatod egy kicsit, megforgatod és kész. Ha túl sokszor piszkálod, akkor begyulladhat. Ha egy kicsit reggel meg este megmozgatod, akkor tuti nem fog benőni.
2008. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! :)
2008. nov. 8. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:
egyetértek.. én pl nem is forgattam és emmi baja nem volt
2008. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Egyetértek.Nekem nemrég szúrták, én tulsokat mozgattam, begyulladt elég rendesen. De pár napog rendszeresen lealkoholoztuk és elmult a gyulladás.
2009. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előre-hátra mozgast meg minden fele h ne szoruljon rá a fülbevaló mert rá nő(tapasztalat...) van pár fülcsi és mindig forgattam :D
2009. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
rosszul írtam :S fülcsim :)
2009. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
és arra vigyázz, hogy ha letelik a 3-4 hét a lövés után vedd ki, én hordtam azt az orvosi fém szart amit belőttek vagy 2-3 hónapig, lekopott róla a festék (fasza minőség) és úgy begyulladt tőle a lyuk, meg tiszta fekete lett, utána volt kb még 2 hónap mire begyógyult (ezüsttel)
2009. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!