Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy idő után nektek is összeál...

Egy idő után nektek is összeáll (csomókásodik) a rúzs vagy szájfény a szátokon? Mit lehet tenni ellene? Nagyon idegesítő. :S

Figyelt kérdés
Vagy melyik az a márka, ami tényleg nem áll össze?? Nekem eddig egy sem vállt be...
2010. jún. 27. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem semelyiknél nincs olyan:O
2010. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem sincs semelyiknél olyan de leginkább csak alapozózom a számat de ha teszek rá szf-t vagy rúzst akk az avonos vagy vmi ilyesmi

szal minőségi meg sztem hamarabb lenyalom vagy legyen mindig nálad és ujrakened

2010. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát én is minimum Avonosat használok, de általában jobbakat és így is olyan sz.r...


Köszi a válaszokat!

2010. jún. 28. 11:41
 4/4 anonim válasza:

nekem is volt már rá példa, de ez nem márkától függ, hiszen én rimmelt használok...

sztem figyelj oda rá, nézz tükörbe, legyen nálad mindig...meg ha nemvagy benne biztos akk töröld le, ha épp nincs nálad tükör, de amúgy ez azért van mert nemnyalod úgy folyton a szád...ezis megoldás lehet, próbáld ki majd otthon

2010. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!