Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Húsos felső szemhéjra smink...

Húsos felső szemhéjra smink tippek?

Figyelt kérdés

Egyszerű, nem túl drasztikus hétköznapi smink ötleteket várnék. Felső szemhéjam elég húsos, remélem értitek mire gondolok :D

Barna hajam és szürkés kék szemem van (inkább szürke, mint kék, 19L)


2010. jún. 27. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a szemhéjtust, nem olyan nehéz megtanulni szép vonalat rajzolni vele, figyelj rá, hogy ne túl vastag vonalat rajzolj. Nem kell feltétlenül feketét használnod, próbáld ki mi áll még jól.
2010. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a tus csak hangsúlyozná, de próbálkozz a tükör előtt, hogy mi hogy áll. :)

Amit én kipróbálnék, hogy a szemöldök alatti részt a bőröm árnyalatánál kicsit sötétebb barnával, magát a szemhéjat, ami a szemet "fedi" (remélem érted:D) azt meg esetleg világosabbal, ezt natúr színekből (tehát bőr/barna színek, amik között csak pár árnyalat különbség van), és inkább a számat hangsúlyoznám. Esetleg, ha vastag a szemöldököd, akkor alul kicsit vékonyabbra szedheted. De szerintem legegyszerűbb, ha tükörnél próbálkozol, hogy mi hogy áll:D Vagy ha van photoshopod, akkor abban, és amivel optikailag vékonyabbnak tűnik, azt megpróbálod élőben is összehozni. :) Remélem tudtam segíteni:D

2010. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi köszi:D
2010. júl. 7. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szürkés szemhez a kék bizonyos árnyalata is szép, meg a természetes színek. Én a szemöldök alatt közvetlenül sosem szoktam sötétet használni, mert a világos az, ami ragyogóvá varázsolja a tekintetet. Azt én is jó ötletnek tartom, hogy a szád hangsúlyozd, biztos jól áll:)
2010. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!