Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen műkörmöt ajánlanátok,...

Milyen műkörmöt ajánlanátok, ha még soha sem volt?

Figyelt kérdés
Műkörmöt szeretnék de még soha sem volt.Miet ajánlanátok?Vagy milyen fajták vannak egyáltalán mert nemnagyon vagyok tisztába vele.Előre köszi mindenkinek.(16 éves lány)
2008. nov. 1. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is van a tippes, meg az épített.

A tippesnél egy műanyag tippet ragasztanak a körmödre, és erre húzzák rá vagy a porcelánt, vagy a zselét.

Az építettnél a saját körmödre egy sablon segítségével építik rá vagy a zselét vagy a porcelánt.

Én az építettett ajánlom, mert véleményem szerint az tartósabb.De ha kicsi töredező körmöd van, először tippeset csináltass, hogy megnőljön alatta a köröm és ha lenőtt a tipp, már lehet is rá építeni:)

Jha és mégvalami, én a zseléset ajánlom, egyrészt mert az olcsóbb, másrészt meg tartósabb, ha szolizól nem sárgul be, és véleményem szerint szebb is:)

Remélem tudtam segíteni!

2008. nov. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a tipp a tartósabb, de az sokkal jobban roncsolja a körmöd. Az épített zselé anyaga annyira nem káros a körömre nézve, én is ezt ajánlom, de ehhez kell pár miliméter fehér rész a körmödön.
2008. nov. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia..Nekem volt zselés és porcelán körmöm is...Mind a kettő tip-es volt, mert elég picike körmeim vannak/voltak..:D Nekem személy szerint a porcelán jobb volt, mert a zselés mindig fellevegősödött stb.. Szóval én porcelánpárti vagyok...és egyébként ez butaság, hogy a porcelán jobban roncsolja a körmöt...mind a kettő egyofrmán tönkreteszi valamilyen szinten..:D
2008. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is az épített porcelán mellett teszem le a voksom! Amúgy a tipp nem tartós, csak különleges alkalmakra ajánlják!
2008. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nyáron porcelán, télen zselé :)

de a legjobb, ha megkérdezel egy műkörmöst :P

2008. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minták tekintetében pedig itt sok infot és képet találsz: www.nails.hu
2008. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!