Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy sminkes kb. mennyiért...

Egy sminkes kb. mennyiért sminkel? Tényleg tartósabb marad, mintha magamnak csinálnám?

Figyelt kérdés
A szalagavatómon 14órától este 22-ig szeretném, ha makulátlanul kibírná a napot! :)
2008. okt. 30. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1000-2000 ft általába de nézd meg hogy hova mész mert 2 osztálytársam volt kozmetikusnál az egyik nagyon szép lett a másik mint vmi ucalány

szval ha tudsz szépen sminkelni akkor csináld magadnak.

és szerintem ha a legfontosabbakat meg egy sminklemosót raksz a táskádba akkor a wc-be fel tudod frissiteni a sminked.

2008. okt. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg 1000-2000 Ft lehet egy alkalmi smink. A sminkeseknek van egy lakkjuk, amit a sminkre fujva az teljesen tartos marad. En egy eskuvo elott csinaltattam ilyen sminket, kertem ezt a tartosito lakkot, szombat delben lett "felkenve", es masnap reggel, mikor hazatertem az attancolt ejszaka utan, meg csak el se volt kenodve.
2008. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sminkes vagyok.Az alapozót porpúderrel fixáljuk,a szemhéjon a sminket,pedig úgy készítjük el,hogy:Lekenjük a szemhéjat is alapozóval,rá a szemhéjpúder,és rá nagyon halványan porpúder.A lakk,az tulajdonképpen,egy tartósító "szer",ami megóvja a sminkedet.Ez csak néhány tipp.Ennek ellenére,én egy alkalmi sminket,(szem,száj,arc)2000 ft-ért csinálom,egy Székesfehérvári kis szalonban.

Üdv!

2008. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
82%
előző válaszoló!műszempillát nem raksz fel?
2008. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Avval sajnos nem foglalkozom,de keress egy kozmetikust,ők tuti jól megcsinálják.(József Attila utcában a 6mellett a szépségsziget jó!)

2008. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Érdemes külömbséget tenni a dekor és a professzionális sminkanyagokat használó sminkesek között.1-2 ezer ft-ért nem valószínű hogy tartósabb hatást hapsz mint ha magad készítenéd el a sminked.A dekor anyagok pigment tartalma és tartóssága jóval kissebb mint professzonélis anyagoké.hiszen a fotózások,filmezések Tv-felvételek speciális anyagokat igényelnek. Azok a sminkesek akik nem kozmetikában dolgoznak,hanem ilyen produkciókban,bálokra esküvőkre,alkakmakra is vállalnak sminkelést,általában házhoz is mennek,ha kéred.A professzionális makeup ára általában 5000 és 12000 ft-között van.A felhasznált anyagok márkái :M.A.C., Ben Nye

Páris Berlin,Kryolan Dior,stb.Ezek az anyagok vízállóak,nem kenődnek,egész este akár medencés buliban is kitartanak.Remélem segitettem,

üdv BudapestiSminkiskola

2008. okt. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

mint az utolsó is írta ha vki téleg ilyen nagyon profi és márkás cucokat használ az jóval drágább.

de szerintem ha magadnak meg tudod ugy csinálni mintha egy kozmetikus csinálta volna és minehez vannak kellékeid akkor szerintem mivel vmi kistáskát csak viszel ezért szerintem vidd el ami olyan és max ott a mosdóba megigazitod a sminked mert több ezer forintot azért szerintem 1 este nem ér és tény hogy vannak nagyon jó sminkesek is de én sajna láttam már olyan eredményt is ami nagyon gáz volt

2008. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Végülis magamnak is szépen megtudom csinálni, csak gondoltam egy sminkes még szebben. Dehát ha nem annyira érdemes sminkesnél csináltatni, akkor lehet én készítem...:)

Csak tanácstalan vagyok, hogy milyen színnel dolgozzak a szememnél, hogy igazán alkalmi smink legyen.

Sötétbarna hajam-szemem van, és keringőhöz ugye fehér ruhában táncolunk.:)

Ti milyen színt tanácsoltok, ami mutatós és alkalomhoz illő?

2008. okt. 31. 19:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A sötétbarna szemhez, és hajhoz, lényegében minden illik. Nekem is barna hajam és szemem van, az esküvőmre a sminkemet ezüsttel és enyhén arany színnel csinálta a sminkes. Ha gondolod küldök róla képet, hátha segít.

Válassz valami csillogósat, ami nagyon kiemeli a barna szemet.

2008. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egy fekete szemceruza meg vmi csillodó szemhéjpuder szerintem szép
2008. nov. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!