Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Legjobban kinéző piercing...

Legjobban kinéző piercing fiúknak?

Figyelt kérdés
Nem kérek olyat h undorító mind meg ilyenek kösz

2018. ápr. 13. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem rohadt jól tud kinézni az ínyfék piercing (vagy valami ilyesmi a neve) de persze csak akkor ha szépek a fogaid

és az orr-vagy ajak KARIKA is jól néz ki, vagy septum

2018. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyelvbe..Nekem az pasin nagyon bejön.máshova arcon nem teccik(testen sem) 25/N
2018. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen piercing kevés pasin áll jól, és ők nem azok a kimondottan "férfias" kategória. Ha mindenképp választani kell, valami diszkrét helyen, ahol nem látszik állandóan, például nyelv.
2018. ápr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Számomra ha egy srác ki van varrva, teli van fémekkel, tágítót is hord és emellett igényes, jól néz ki, akkor az maga tökély.

Viszont, túlzások nélkül... orr karika (akár hagyományos, akár septum), szemöldök piercing, LABRET (ezt pl imádom). Nem tudom te milyen vagy, de ha engem kérdezel és megelőlegezhetek neked egy karakteres arcot, akkor ezeket mondanám.

2018. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!