Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van valakinek 120as MAC...

Van valakinek 120as MAC szemfesték paletta készlete? Ha igen milyen minőségű a termék?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs meg de a MAC termékek nagyon jók.
2010. jún. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Profi minőség,kivétel ha a vateráról rendeled.
2010. jún. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, nem nem a festék elég törékeny :) mindenképpen boltban vásárolnám.

köszi mindenkinek a választ

2010. jún. 12. 11:50
 4/10 anonim válasza:
mi baj van a vaterával??
2010. jún. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és csak a körülményes postázás miatt nem rendelnék vaterán, mert ezek a sok pici festékek könnyen porrá változnak, még elér hozzám a termék :)
2010. jún. 13. 11:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem azér mondom de a mac nem gyárt 120-as palettát -.- ami a vaterán van az egyértelműen hamisítvány. a mac olyat gyárt, hogy megveszel külön egy üres palettát és egyenként vehetsz bele szemfestékeket
2010. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaja! Igaza van az elottem szolonak. Ez tenyleg nem mac :]

Ellenben minosegben igen jok! :]

Nekem is van vaterarol, es nem tort ossze :P meg van olyan is h szemelyes atvetel ;]

Meg ha osszetorik akkor igy ki szoktak cserelni.

De be lehet ezeket ugy csomagolni, h ne torjon ossze.

Az enyem brutal mod be volt csomagolva. Befontama hajam ketszer mire leszedtem rola mindent :D

Szoval szerintem ne parazz csak kerdezz ra, h hogy csomagolja, meg h raktaron van e neki vagy kinabol rendeli. Mert ha kinabol rendeli akkro nagyobb esellyel torott, de ha csak a magyar postan kell atvergodnie es o becsomagolja rendesen akkor nem lesz baja.


Meg igazabol... amilyen dragak a MAC termekek... szerintem irrealis.

Meg amugy is a legtobb ha nem mind ami vateras es mac az hamisitvany. De ettol meg jo minoseguek!

En pl nagyon orulok a 8dbos MAC ecsetkeszletemnek vaterarol amit 8eHUF korul vettem... 1000Ft/ecset... ez igy igencsak jo ar! Es minosegben is teljesen jo.


Nem ertem az embereket egyebkent, hogy miert ilyen markafanatikusok. Mert pl nem mindegy h mi van az ecsetre irva ha jominosegu?


Meg miert kell az, h ra legyen irva a palettara, h MAC.. amikor tenyleg hamis meg minden ellenben jo minosegu :P


Egyebkent Mo-n meg sosem lattam boltban ezt a 120as palettat. USAban is csak a CoastalScents forgalmazza, de ok is kinabol rendelik onnan, ahonnan a vaterasok, csak ranyomjak a forgalmazo nevet a palettara...

2010. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

sziasztok, én a palettát youtube-on láttam egy csajnál aki különböző make-up tutorialokat csinál, és google-n is rákerestem és van 120as Mac


[link]


itt egy link.

2010. jún. 14. 13:29
 9/10 A kérdező kommentje:
amúgy, nekem édesmindegy, hogy mi a márka, vagy h kínai e vagy sem, a lényeg az hogy erős színei legyenek :D
2010. jún. 14. 13:34
 10/10 anonim válasza:
A MAC-nak nincs 120as palettája!
2014. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!