Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érettségire fogtok sminkelni/s...

Érettségire fogtok sminkelni/sminkeltetek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 10. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyikre igen másikra nem emlekszem
2018. márc. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Igen, a tanarok ismertek regota es nem ezen mult az eredmenyem :)
2018. márc. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sminkeltem, az volt a legkisebb gondom, de ugyis lefolyt volna az egesz. Eleve a stressz miatt szakadt rolam a viz, raadasul kint 40 fok, a teremben meg kb 60... az volt a csoda, hogy tuleltem egyaltalan😂
2018. márc. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig szoktam sminkelni, ha megyek valahova, úgyhogy az érettségin is ki voltam sminkelve.
2018. márc. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nem emlékszem. Az biztos, hogy külön erre az eseményre nem sminkeltem ki magam. Akkoriban max szemceruzát meg korrektort hordtam, szóval az valószínűleg akkor is volt rajtam, de több nem.
2018. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap sminkeltem akkor már.
2018. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogok sminkelni majd az érettségire, ebben már most biztos vagyok.

(Már így is előre félek, hogy hiába fogom majd össze a festett hajamat, és hiába csináltatok akkorra természetes színű géllakkot... akkor is rossz jegyet adnak majd amiért van orr piercingem :( )

2018. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: Leginkább nem ezen múlik az osztályzat! Ez csak egy kifogás a tanárok részéről, amit "arra használnak", hogy ha nem akarják bevallani, hogy alapjáraton bu..nkó vagy ostoba az illető! Én ezt tapasztalatból tudom, mert volt egy osztálytársam régen, akire gyakran panaszkodni kellett, ezért nem nézték el neki ezeket a dolgokat.


Hogy a kérdésre is legyen válasz: Igen, fogok, mert mindig szoktam! Anélkül nem lépek utcára!

2018. márc. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sminkeltem. Persze nem partisminket, csak minimálisat, de azzal még jó benyomást is lehet kelteni.

Gondolj bele, bemész egy kis alapozóval, csak hogy az érettségi időszakban bevezetett összevissza evés és 2 óra alvás nyomát eltüntesse, előnyös formájú szemöldökkel, kis pirosítóval hogy legyen szín az arcodban, valami minimális világosbarna csillogós szemhéjfestékkel, szempillaspirállal és egy nude színű rúzzyal. Én is valami ilyesmit használtam. Nem az jutott eszébe senkinek rólam hogy micsoda megbotránkoztató alak vagyok mert nem úgy jöttem be érettségizni ahogy az ágyból kigurultam, hanem egészségesnek, kipihentnek, vidámnak és magabiztosnak tűntem.

Sokkal megnyerőbb mintha valaki sápadtan, karikás szemekkel, láthatóan megtörve megy be felelni.

Persze, ha bedobom a feketés-lilás füstös szememet meg a sötétkék rúzsomat vagy egy neonszínű tusvonalat narancssárga rúzzsal esélyes hogy nem fogják értékelni, na de nem is olyat kell.

2018. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45 fok volt már reggel is, kizárt volt, hogy sminkeljek :D
2018. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!