Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen közép árkategóriás...

Milyen közép árkategóriás minőségi sminkeket használtok? (amik be is válltak, megérik az árukat) Köszii!

Figyelt kérdés

2018. márc. 10. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Catrice,Rimmel,Maybelline
2018. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezek közül konkrét termékek például alapozó, korrektor stb.
2018. márc. 11. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem Lovely alapozóm van a porcelán színben, ez kb 1000 ft körül szokott lenni. Ez szép egységes színt ad a bőrömnek, de így télre túl sötét. Ha újat vennék akkor a Catrice HD Liquid alapozót választanék ami kb 2200 ft.

Korrektorból 990 ft kb a Catrice Camouflage-ja. Ez életem legjobb korrektora. Nagyon megéri az árát.

Púdernek az essence camouflage-ot használom amit 350 ft-ert vettem brutális akcióban, de ezt már nem gyártják,így a régi púderemet ajánlanám. Az Essence fixáló púderjét, ami fehér színű, de kompakt púder, és csak a dobozban tűnik fehérnek, amúgy inkább átlátszó maga a termék és minden bőrszínhez használható. Ez 1100 ft.

Szempillaspirálból a legjobb amit használtam jobb áron az a Rimmeltől az Extra Super Lash. Ez szépen szétválsztja a szempilláimat.

Szemhéjpúderből én a Rival de loopnak az XXL-es palettáit javasolnám ami nagyon megéri az árát (az is kb 1000 ft). De a Makeup Revolutionnak 2300 ért is vannak palettáik, amikről sok jót hallottam. A Rossmanban van Makeup Revolution állvány. Majd én is szeretnék beszerezni Makeup Revolution palettat mert elvileg az is jó ár-érték arányban. És azzal szerintem könnyebb lehet dolgozni mint a Rival de loop XXL palettáival.

Ha nem szereted a tégelyes koorektort akkor folyékonyból a Catrice camouflage-ját ajánlanám vagy a Maybelline-től a feet me-t.

Rúzsból nagyon megtanultam, hogy inkább kiadok pár százzal többet de az működjön.

A Lovely márkának a K lips-je tökéletes matt folyékony rúzs ami szuper tartós. 1500 ft kb de ez a legjobb rúzs a drogériában szerintem.

Illetve a Rimmel Kate kollekciójával is elégedett voltam a rúzsok terén. (Annak isteni illata van amúgy :D )

Pirosítóból kicsit drágábbat használok mint a többi termékből: a Bourjois 33 lilas d'or az életem szerelme :D

Ez 2000 felett van de sokaig elég, nagyon kevés termekkel is intenzív eredményt érhetsz el.

A szemöldökömet nem festem, szóval abban nem tudok tippet adni, hogy mi vált be meg mi nem :D

Tusból a Rival de loop liquid waterproof-ját tartom a legjobbnak. 600 ft csak. És amikor arcon öntöttek vízzel, meg se mozdult a tus. (Használtam már a Maybelline géles tusát is, de az nekem nem ért 2700 at, így en most ezt az olcsobbat preferálom)

2018. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rimmel, Catrice, Miss Sporty, Pupa Vamp!, Burjouis, Aden.
2018. márc. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket!! :))
2018. márc. 13. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!