Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ékszerész mennyiért vállalná ezt?

Ékszerész mennyiért vállalná ezt?

Figyelt kérdés

Hali!Van egy ezüst szív medálom egy kicsit át akarom alakíttatni,vagyis hozzá akarok toldatni egy kis pluszt.És két pici követ is szeretnék bele rakatni.Kb mennyiért vállalná ezt egy ékszerész?Vagy úgy általánosságban mennyiért csinál pl egy medált(csak hogy tudjak viszonyítani)

Köszi


2010. jún. 6. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ez attól függ, h mit is akarsz. az árba beleszámít az ezüst, a kövek és a munka. maga az ezüst nem kerül sokba, 200-350 Ft/g, ha jól tudom.

én egy olyan medált akartam csináltatni, amin a nevem van, az került volna 6000 Ft-ba, szóval a tied tuti nem lesz ennyi. 1000-2000 Ft lesz kb, ahogy már írtam, ez tőled függ:)

2010. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) remélem munkadíjnak sem fog olyan sokat felszámítani :)
2010. jún. 7. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!