Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol találok viszonylag olcsón...

Hol találok viszonylag olcsón nagy övcsattos övet?

Figyelt kérdés
Pl. kártyás vagy pisztoylos vagy south parkos avgy valamki hasonló lényeg nagy csatja legyen elől ha valaki tud ien helyet pls írja le és aztis hogy kb. mennyibe ekrül!!!(Lehetőleg Budapesten)
2008. okt. 25. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem nézz szét a vaterán meg a teszveszen, én ott vettem magamnak is meg a páromnak is öveket, nagyon jók és nem drágák pl:

[link]

2008. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet deh am. ezek használt övek?? És honan tudjam hogy háény centisek lehet körbe sem ér!?:S
2008. okt. 25. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:

ha vaterán veszed, rá tudsz kérdezni a pontos adatokra - mekkora a csat, milyen hosszú az öv. tényleg érdemes itt venni, mert eredeti áron jóval 5 ezer felett vannak:

[link]

2008. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha belekattintasz a vaterán pl egy ilyen termék adatlapjába, akkor bal oldalt fönt látod az állapot mezőben, hogy új-e vagy használt

a leírásban általában benne van, hogy hány centis az öv, de van lehetőséged kérdezni is az eladótól szintél bal oldalt fönt van egy ilyen link

2008. okt. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeteket sokat segítettetek,még 1 kérdés ezt ha megrendelem akkor személyesen kell átvegyem??
2008. okt. 26. 08:11
 6/8 A kérdező kommentje:
2.válaszoló:Hol tudom ezeket megvenni ilettve hol tudok hozzá szerezni bőrszíjat???
2008. okt. 26. 08:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Elég sok féle van most a Móricz Zsigmond körtéren, a bódéknál. Ha jól emlékszem, 1500 Ft-ba kerülnek.


Volt pisztolyos, halálfejes, pörgős, stbstb.

2008. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés köszi:P
2008. nov. 2. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!