Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi bajom lehet abból, ha...

Mi bajom lehet abból, ha éjszakára nem mosom le a sminket a szememről? (csak ki szoktam húzni alul-fölül, meg szempillaspirál)

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet egy idő után allergiás lesz a szemed, vagy a bőröd...illetve árt a bőrnek, így mindenképp hamarabb fogsz ráncosodni.
2010. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hallottam hogy le kell mosni, különben nem tud este 'tisztulni' a bőröd...

szerintem mindenképp mosd le.. a bőröd egészsége fontos.. :)

2010. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szempillaspirált nem mosod le, letörhetnek tőle a szempilláid, én úgy tudom.
2010. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
én szemcerkát nem szoktam csak lemosni, de nem érzem semmi kárát
2010. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi a válasszokat.

még így utólag azt szeretném kérdezni, hogy ha éjszakára le is mosom tegyük fel, de amíg nappal rajtam van ugye, attól is lehet allergiás a szemem vagy attól is korábban ráncosodhatok?

2010. jún. 1. 21:34
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, a smink mindenképpen károsítja a bőröd, akármilyen jó minőség vagy akármilyen márkás... ez van, valamit valamiért.

De ha még éjszaka sem tud regenerálódni, pihenni, akkor annak elég hamar kárát látod. Szóval ne sajnáld azt a 3 percet esténként és mosd le :)

2010. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, mindenképpen megfogadom a tanácsodat(tanácsaitokat)!
2010. jún. 2. 16:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ha nem mosom le, reggelre maszatos lesz. Lecsúszik az arcomra, lefolyik, és nem szeretek úgy felkelni, hogy nem szép és tiszta az arcom. Este tisztítsd ki a bőröd, mosd le az arcod és hidratáld. Sokkal jobb terep lesz a reggeli újrasminkelésnél. :)
2010. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ez igaz.mondjuk én arra gondoltom, hogy amikor keveset aludtam, akkor nem jött le és megmaradt ugyanúgy reggelre..de ezt se csináltam sűrűn, csak elgondolkodtam rajta, hogy ebből mi bajom lehet.de ezentúl biztos, hogy mindig lemosom..mégiscsak az egészségem a legfontosabb.
2010. jún. 2. 20:22
 10/11 anonim válasza:
Fekete lesz a csipa a szemeden.
2010. jún. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!