Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kihullhat a műszempilla...

Kihullhat a műszempilla használatától az igazi szempilla?

Figyelt kérdés
Szeretnék soros (diszkrét)műszempillát használni úgy 4-5 alkalommal egy héten,mert festeni nem szeretem magam,de egy szép szempillával könnyebb a dolog.Az érdekelne,hogy ha reggel felteszem és este leszedem a műszempillákat,akkor károsulhat e a sajátom?(ragasztó miatt gondoltam).Bár annyian használnak műszempillát nap mint nap és semmi bajuk...bizonytalan vagyok..
2008. okt. 22. 01:21
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
nekem kozmetikus csinálta de azt én nem tudtam leszedni, úgy oda volt ragasztva. Visszamentem hozzá, ő ragasztóoldóval leszedte. Nem tudom, hogy annak, amit Te szeretnél milyen erős a ragasztója.
2008. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pontosan oylan erős mint az összes szempillaragasztó.Nincs gyenge meg erős ragasztó.Ragad mindkettő.De a kérdésem nem erre vonatkozott,de azért köszi.

Léci olyanok írjanak,akik értenek hozzá!Köszi.

2008. okt. 22. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
mindennapi használatra nemalkalmas. idövel igenis megritkul tőle az igazi
2008. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. okt. 25. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van különgség szempillaragsztók erőssége között. Ha még nem használtál, honnan tudod , hogy egyforma mind? És pont ettöl függ, hogy mennyi ideig marad fenn. Egyébként nem károsítja, ha nem téped le, miután megkötött. Pár nap mulva vagy viz hatására magától is le fog vállni.
2008. okt. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Volt tincses műszempillám és NEM tartós ragasztóval volt ragasztava,hanem sima light-ossal,ami direkt arra van,hogy egy napig bírja...nekem a Duo ragasztókat ajánlotta a kozmetikus hogy azok jók,de így is ragadt rendesen..mindenképp egy tortúra a szempillknak,mindegy milyen ragasztót használsz,hisz ahhoz hogy ne essen le,azé kéne tartania..azt pedig ragadásnak hívjuk..és nem kellemes tortúra.De azért köszi.A választ meg már megkaptam,szóval lezárnám a kérdést.
2008. okt. 26. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!