Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Igénytelen, ha mostanában nem...

Igénytelen, ha mostanában nem nagyon festem ki magam?

Figyelt kérdés
Csak alapozót, púdert, pirosítót használok, meg néha pici rúzst.
2008. okt. 20. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez több mint elég.Egyátalán nem igénytelen. Az én hétköznapi sminkem kimerül a szempillaspirálban és a szájfényben, már ettől jobban érzem magam, eszembe sincs a bőrömet alapozóval terhelni ha nem muszáj.
2008. okt. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Igénytelen akkor lennél, ha folyamatosan kifestenéd magad. A drága órákat ilyen ostobaságokra használni az életedből, nem törődve az egészségeddel igénytelenség. Így is túl sok szemetet kensz magadra.
2008. okt. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Miért lenne igénytelen?Bőven elég egy kevés smink is.Én pl.sohasem használok alapozót,meg pirosítót feleslegesnek tartom,meg nem is hiszem,hogy jól állna.Én szemceruzát,meg néha szemspirált használok és annyi.
2008. okt. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy igénytelen, sőt igényes vagy, mert adsz magadra és igenis kisminkeled magad, csak nem viszed túlzásba. Ha így is jól érzed magad és szépnek, akkor miért ne lenne elég? Nekem is mindig hangulatomtól függ h mennyi sminkkel lépek utcára...van amikor mindenem kifestem szépen, és van amikor csak alapozó és szemspirállal meg szájfénnyel.
2008. okt. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Bőven elég ennyi is. Én ritkán sminkelem magam, hétköznap is csak max szempillaspirál és szemcerka. Alapozóval és púderrel nem terhelem feleslegesen a bőröm.
2008. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nálam is kimerül a hétköznapi smink szemceruzában és szempillaspirálban. Felesleges számomra az alapozó és a púder, mivel nem tesz jót a bőrnek.
2008. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

utolsó válaszolónak üzenem: van olyan alapozó és púder ami nem káros a bőrnek, mert hidratál és fényvédős termék.

Itt a CHANEL, LANCOME termékekre gondolok...te biztos valami olcsót próbáltál, ami nem tett jót a bőrödnek...!!!

2008. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló leszálhatna a magas lóról, és elhiheti , hogy a több tízezer forintos ugyanannyira gáz a bőrnek mint az olcsóbb. Majd meglátja 15 év múlva, hogy mennyire jót is tett neki. Bőrgyógyászati tapasztalatom mondatja velem.
2008. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Igénytelen a túl sok smink, de az is igénytelen hatást tud kelteni ha valaki egyáltalán nem sminkeli magát. Szerintem pont elég egy könnyű púder az arcodra (akkor ha pattanásos a bőröd vagy heges, ha nem ilyen ne terheld a bőröd az alapozóval), pirosítót én feleslegesnek tartom, a rúzs meg szerintem nagyon alkalmi, ha szép a szemed emeld ki szempillaspirállal, kevés színes labello-t rakj az ajkaidra és így természetes hatást érhetsz el :-)
2008. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Van különbség egy drágább, jó minőségű és egy olcsó alapozó között, nem csak fedésben, hanem a bőrre tett hatásában is. Az krémes alapozót magában nem szeretem használni mert fényes hatása van, erre jó egy világos színű púdert kenni. Nem a koronggal, hanem pamaccsal, vagy ecsettel, mert az nem maszatolja el az alapozót alatta. De az alapozásól lesz a smink különleges, hogy matt és szép lesz tőle a bőr. Iskolába például én púdert, fehér szemhéjfestéket vékonyan, szempillaspirál és szemceruza alulra, de csak a szemem feléig. Rúzst nem használok, csak színes Labellot. Ennyi már elég h valaki szép és ápolt legyen hétköznap xx
2009. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!