Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehetne debrecenbe valahol...

Hol lehetne debrecenbe valahol a központban venni nagyon erős fekete rajzceruzát. Olyan hatású majdnem mint a tus. nemtudom hollehetne. jah és kb mennyiért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Debrecent nem ismerem túlságosan, de biztos ott is van művészellátó/hobbybolt. Ott tutira lehet. A ceruzák általában 50-200 Ft közt vannak. Pittkrétát Budapesten 600 Ft-ért vettem, annak nagyon erős színe van, nem tudom, az jó-e neked.
2010. máj. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy várj csak. :D Te most SZEMceruzára gondolsz? Mert az nem ugyanaz, mint a rajzceruza. Azt meg drogériában lehet. Fogalmazz kicsit egyértelműbben. Mindegy, válaszoltam mindkettőre, legalább biztos kaptál választ. :D
2010. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!