Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen durva következményi...

Milyen durva következményi lehetnek a nyelpiercingnek? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Jah és maga a beszúrás fáj???kösziiiii előre is!!:):)
2010. máj. 19. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
szarrá megy a fogad :S
2010. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha elszúrja, akkor elvérezhetsz
2010. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lehet!!!Nekem 2 éve van már,decemberben lesz 3,és semmi bajom nincs :) A szúrás maga nem fáj,nem fogod érezni,utánna lesz egy kicsit kellemetlen,de ha igazán tetszik kibirod! :)
2010. máj. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
JUJJ NAggyon naggyon kösziiii most nemtod mennyire megnyugtadtál!:D:Dnagyon nagyon hálás vok!^^akk hnap első utam odavezet!!mégegyszer kösziii
2010. máj. 19. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Először a köldökömbe csináltattam, majd jött a nyelvpiercing. Hát mit mondjak, a köldökpiercing nekem jobban fájt. Sőőt!! A nyelvpiercingnél nem éreztem szinte semmit, nagyot néztem mikor kész lett. Mondom : Ennyi ? Hát igen. Csak utána fájt egy picit a beszéd, de semmivel sem lett más a kiejtésem, enni igaz csak valami puhábbat tudtam kb 4-5 napig. De kibírtam és mára már nem is érzem, hogy bent van.
2010. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
JUJJjujj!kösziiii Neked iss!anyám azt mondta h ha valaki ír ide valami jót is akkor benne van!SZal köszii Nektek nagyyon!!!!(L)
2010. máj. 20. 13:44
 7/7 anonim ***** válasza:
azért mert mind kb 16-18 évesek vagytok, de majd 20-25 évesen nézd meg a fogsorod :D:D:D
2010. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!