Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rendeltettem fodrásszal...

Rendeltettem fodrásszal rózsaszín hajszínezőt, mi kerül rajta 3000Ft-ba? Nem azért mert sokallom, csak érdekel hogy mi meg hogy :D

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A márka.
2010. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem lassan 2 éve van egy rózsaszin tincs a hajamban, kb 2 éve vettem fodrászcikkes boltban a festéket és ha jólemléxem 2700 FT volt. szal valószinüleg a festék kerül annyiba, meg ha rendeli akkor gondolom postaköltség is van (nembiztos).
2010. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
huu értem :D köszi a válaszokat
2010. máj. 17. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
A rózsaszín az még kommersz az extrémebbek közül. Ha zöldet vagy kéket szeretnél jó minőségben, annak doboza 5-6000 ft (Manic Panic).
2010. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

basszus rózsaszínt tök egyszerűen lehet keverni.

lehet venni pinkes festéket abból a márkából szőkét,és abból keverni.

de ha szőke a hajad,vagy szőkíted,akkor elég egy sima szőkítő por,és van színezett (piros) ha jól kevered rózsaszín lesz(nekem pl. így volt rózsaszín a hajamba,mert általában inkább kék van bent)

2010. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!