Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14.5 évesen tartós szempillafe...

14.5 évesen tartós szempillafestés (kozmetikusnál? Mi a vélemény?

Figyelt kérdés

csak a szempillán gondolkoztam. szemöldök biztosan nem XD

nem korai?


2010. máj. 15. 23:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :)
2010. máj. 16. 18:10
 12/19 anonim ***** válasza:
Kozmetikus vagyok. Nyugodtan ajánlom, semmi nincs bennt, nem k........ ahogy valaki írta :) Csak kiemeli a szemedet egy kicsit, szerintem nagyon gyönyörű tud lenni, és természetes, sokkal természetesebb mint a spirál! Menj, max ici picit csíphet, de hamar elmúlik és megéri!
2010. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D akkor megcsináltatom, anyu megengedi :DDD amugy csak ballagásra lenne :) ha meg télleg nagyon szép lesz,akkor visszamegyek ha lekopik :P
2010. máj. 17. 20:04
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem is már ennyi évesen rég bevolt festetve a szempillám... sőt... a szemöldököm ki volt szedve... és az is be volt festetve...:P
2010. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az a gáz ebben hogy fizetsz érte állandóan de a kutya se veszi észre a változást... rajtad kívül. Mellesleg magadnak megcsinálva tizedrészébe kerül mint kozmetikusnál az eredmény meg ugyanaz.
2010. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
....
2010. máj. 19. 15:55
 17/19 anonim ***** válasza:
nekem szőke a szempillám, én is 14 és fél vagyok, megcsináltatnám, nem korai (csak eddig nem tudtam ilyen módszerről):) mert a szemceruzák nagyon nem állnak jól a világos szempillához:/
2010. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
:D mint látod, nem vészes megcsináltatni :DD
2010. máj. 22. 21:49
 19/19 anonim ***** válasza:

Csakhogy tudd,nem olyan egyszerü az a szempilla festés.Legalább 10 percig a pilláidon hagyják hogy hasson,közben meg úgy fogja majd csipni a szemedet hogy jön hogy lemard a bőrt is az egész arcodrol,égni fog a szemed környékén a bőr,szal nagyon szar érzés.Ezt azért mondom hogy tudd előre.De minek kell befesd?Ha szőke akkor még megértem,de ha elég sötét,sztem elég a szempillaspirál.


17L

2010. máj. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!