Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Yves Rocher üzletben még...

Yves Rocher üzletben még mindig adnak szempillaspirált a törzsvásárlói kártya mellé?

Figyelt kérdés

Hogy működik ez? Ha kitöltöttem az igénylőlapot, rögtön az első vásárlás alkalmával lehet kapni ajándékot, vagy csak később, amikor megérkezett a kártya?

Bizonyos összeg felett kell vásárolni, vagy nincs ilyesmihez kötve?


2017. ápr. 6. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden törzsvásárlói kártya mellé adnak ajándékot. Igen, jelenleg még mindig szempillaspirált adnak.
2017. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De gondolom csak akkor, ha megérkezett a kártya, pár hét múlva, nem rögtön, amikor kitöltöm az igénylőlapot.

Holnap megkérdezem személyesen is.

Köszönöm a választ.

2017. ápr. 7. 12:21
 3/4 A kérdező kommentje:

Tehát akkor részletesen: először is vásárolni kell valamit ahhoz, hogy az ember törzsvásárlói kártyát igényelhessen. Ki kell tölteni egy rövid igénylőlapot, néhány adat kell csak és rögtön odaadják a kártyát, nem kell rá várni. Kaptam még egy kis mintát egy krémből és micellás vízből, illetve egy kupont, amivel egyrészt majd ki lehet váltani a szempillaspirált, másrészt két hónapon keresztül 40%-al olcsóbban lehet vele vásárolni (ez a kupon többször is használható, akár minden nap is, a két hónap alatt, nem kell odaadni). Ez a 40% kedvezmény csak másnaptól érvényes, és sajnos csak a nem zöld pontos termékekre, illetve még egy dolog: a leértékelt dolgok esetén az eredeti árból jön le a kedvezmény (tehát olyan, mintha nem lenne leértékelve).

A szempillaspirált a következő vásárlásánál tudja az ember kiváltani.

Ha valaki kíváncsi lenne rá.

2017. máj. 4. 00:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tegnap vásároltam elöször hajbalzsamot,és hajvégápolo szérumot,ajándékba kaptam:szempilla spirált,szemránckrémet.😊😊És a Köki terminálba voltam.
2017. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!