Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik olyan kontaktlencse,...

Létezik olyan kontaktlencse, ami olyan mint a macskák szeme? Milyenek vannak és milyen árban?

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Igen.

Filmben láttam. Nagyon meggyőző volt.

2008. okt. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

[link] <- Nyesze. :)

2008. okt. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönyöm :) a válaszokat ;)
2008. okt. 8. 13:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Készülj fel, hogy nem olyan jóó, mint ahogy azt leírják és a reklámon látod. Én csak egyszerű színes lencsét vettem, de ha fényen szűkül a pupillám látszik az origi szemszín, sötétben meg rácsúszik a szín a pupillámra, ráadásul homályosan látok vele folyton, mert ha a pupillád előtt van a szín azt látod. Kb 8 ezerért vettem külföldön, Ciba, egyszer volt rajtam kb 5 percet. A macskás is jól néz ki, de nem sokat látnál benne feltételezem....

Tényleg durva, hogy megvetetik ezeket ezrekért, aztán meg rájössz, hogy csúnya is, meg nem is látsz benne rendesen. Kár pénzt kiadni rá...

2008. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
valaki ilyen lencsével szembe jönne velem nem tudom hogy sikitanék mert elég ilyesztő íyg hirtelen vagy csodálkoznék hogy ebbe mi a szép inkább a sikítás
2008. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak egy embert akarok vele megijeszteni...vagy kettőt :))) De még tetszene is... :))
2008. okt. 9. 23:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A darkshopon is találsz darabonként 7000 Ft kb. de elég drága. Az nem tudom h mennyire jó de nem lehet rossz.
2008. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hát létezik de nem ajánlom
2009. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Sziasztok, létezik, vettem is. Fél éves lencse és csak 11900 egy pár. Nekem nagyon tetszik! Egyáltalán nem gáz, szórakozni ideális. Nem látok rosszabbul mint egyébként szórakozás közben XD... vezetéshez persze nem ajánlom. A macskással nekem csak annyi bajom van, hogy néha az egyik lencse elforog, vagyis a pupilla nem függőlegesen áll... Láttam már több színben is... sárga, piros, zöld, fekete-fehér...

én itt vettem: [link]

és tényleg jók a képek, így néz ki felvéve is

szia

2009. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!