Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik verzió...

Szerintetek melyik verzió nézne ki jobban?

Figyelt kérdés

Van a fülemben 4-4 lyuk és két ötletem hogy hordjam benne a fülbevalókat.

Az első hogy az elsőben valami sima lógós fekete füli, a többiben pedig egyre kisebb fekete pöttyök. Kb így csak feketében (a többi kis füli nem játszik) [link]

A másik ötletem hogy 4 ezüst karika, amik az elsőtől egyre kisebbek, ilyesmi csak nagyobb méretkülönbséggel. [link]


2016. dec. 29. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem az első két lyukba egy ilyen típusú (nem tudom mi a neve ennek a fajtának, ami két lyukat használ), és a másik kettőbe kisebb pötty, vagy ez az elsőbe és a harmadikba, közte és mögötte pötty, a másik fülbe pedig 4 pötty.


Viszont nekem ez a karikás változat egyáltalán nem tetszik, bocsi :/

2016. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmi baj, van akinek ez nem kenyere annyira, amit linkeltél az is jó ötletnek tűnik, szerintem ilyet még házilag is össze tudnék dobni ha a láncot ráhúzom a szárra :)
2016. dec. 29. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!