Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon gáz ha 14 évesen...

Nagyon gáz ha 14 évesen kifestem a szemöldököm az unokatesóm lakodalmába?

Figyelt kérdés
Szőke vagyok és olyan mintha el lennének mosódva a vonásaim,éppen ezért ki szeretném festetni a szemöldököm a nagy napra,elvégre nem minden nap nősűl,jól szeretnék kinézni.
2016. dec. 23. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz egyáltalán, de figyelj rá, hogy a hajadnál ne legyen sötétebb 1-2 árnyalattal és pontosan a szemöldököd formáját rajzold meg, nehogy idétlen legyen.
2016. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szimeon ***** válasza:
100%
Ááá, van egy rokonom, aki 13 évesen már úgy festette magát mint egy öreglány. Tehát nem gáz.
2016. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ^_^ igen utána olvastam és kb.ugyanezt írták mindenhol mint az első kommentelő :)
2016. dec. 23. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindennap festem (természetesen otthonra nem, szinte csak suliba), szóval szerintem nyugodtan. 14/L
2016. dec. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálj az eredetihez hasonlító színt találni. Egyébként ceruzával szeretnéd vagy tartóssal? Mert inkább a ceruzát javaslom, azzal könnyebb meghúzni a vonalakat meg kiigazítani, a tartós nem fogja be a bőrt.
2016. dec. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ceruzával szeretném! :)
2016. dec. 24. 09:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz:)

Ugyan azt tudnám mondani,mint az első kommentelő:)

Sok boldogságot nekik!

2016. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!