Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olcsó de finom parfüm?

Olcsó de finom parfüm?

Figyelt kérdés

Ami diákpénztárcával se nagy érvágás, de nem is túl pacsuli.


Konkrét márkák, esetleg tippek boltokra ahol van ilyesmi?


2010. máj. 3. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy neked mi számít olcsónak.

Viszonylag olcsó és sztem jó illata van a B.U.-nak (Be You)-> kb. 3000-3500 ft körül van.

Dm-ben lehet venni,én eddig ott láttam.

Vagy esetleg Bruno Banani/ Magic Woman, de az már kicsit drágább.

Rem. segítettem!

2010. máj. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát figyeld az akciókat a Rossmann-ban, DM-ben, stb.. és ha akció van akkor elég jó áron megtudsz szerezni 1-1 ismertebb parfümöt. 4-5000 helyett 3000-ért is akár.


De ha éppen nincs akció, vagy olcsóbb kell akkor: vannak olyan boltok ahol kimérős parmümöket lehet venni, olcsóbban. Én szoktam ilyen helyen vásárolni. Végig szagolod, és kérsz belőle.

Van elég kicsi kiszerelésben is, azt hiszem 10 ml. Nekem van több 10 ml-sem is, mert így változatos, de amit nagyon szeretek abból 30 ml-sem van, vagy 50.

Akár mondhatod,hogy milyen illatot szeretnél és mutatnak hasonlót.


Remélem segítettem! :)

2010. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Budapesten hol van ilyen kimérős bolt?
2010. máj. 3. 12:34
 4/9 anonim ***** válasza:
2010. máj. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Írjatok még ötleteket. Köszi.
2010. máj. 5. 16:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Bi- Es, én azt használok, szerintem a Gabegie a legfinomabb illatú, valamint az Emotion közülük, a Gabegie 100 ml-es, 2000ft-on jóval beljebb van, én 1300-ért vettem, az Emotion 15 ml-es, ha jól emlékszem 600ft-ért vettem. A Gabegie-t piacon, az Emotion-t Coop-ban vettem. Senkit ne tévesszenek meg az árak és a helyek ahol kaphatóak, iszonyat finom illatuk van! :)
2010. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kedvenc illatom a Sultane ... Imáááádom, 2800 Ft, csak nehezen tudok hozzájutni, legutóbb netről rendeltem(egyszerre kettőt...) IMÁDOM!! Elég édeskés illata van... Ja és nem mellesleg 100ml....
2010. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. a XV. kerületben a pólus centerben nem rég nyílt egy kimérős bolt.Egyébként Mexx High fly kb 3200 Ft, én ezt használom, vagy pedig Adidas Natural vitality, ez is kb 3200 Ft, hha esetleg a még édesebb parfümöket szereted akkor Pink sugar, igaz, ez 5000 Ft, de én 1 éve használom, mivel nagyon kevés is elég belőle. :)
2010. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, én a rossmann-ba szoktam venni Mel Merio Famous girl-t vagy Adidas tropical passion-t 1500-2000Ft között van az áruk. Én imádom. Rossmannba, Dm-be nagyon jó Parfumök vannak. (Kedvencem a Miss Sixtí Rock Muse, de én 50ml-eset vettem 8000-ért)
2010. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!