Műszempilla probléma?

Figyelt kérdés
Ma töltötték ismét a pilláimat, ez az első 6D pillám, előtte 3-4D-t használtam. Amikor a kozmetikus szálasával rakta fel, iszonyatosan csípett a szemem... Namármost 2 éve van műszempillám, soha nem volt fájdalmam, kérdeztem a kozmetikust miért csíp a szemem, de olyan szinten, hogy könnyezett is, azt mondta a ragasztó gőze... oké, mondom. Mikor végeztünk (2 órán át szenvedtem úgy mart), tükörbe néztem és vérvörös volt mindkét szemem. Aztmondta, ezis a ragasztó, majd elmúlik 1-2 óra múlva. Így is volt, a vörösség elmúlt, de a jobb szemem ugyanúgy fáj ha pislogok. Mi ment a szemembe? Egyebet nem észlelek, pl nem duzzadt a szemhéj semmi... egyelőre... Elcseszett valamit a kozmetikus? Normális hogy a ragasztó gőze ilyen irritációt okoz? Aztmondta eddig azért nem volt bajom, mert a 3-4Dnél sokkal kevesebb ragasztót vitt fel mint ennél..hát köszi. És a bal szememnél nem fájt mikor rakta, csak a jobbnál. Szerintem valami anyagot belevihetett, mielőtt elkezdte felapplikálni...járt még valaki így?
2016. nov. 16. 22:16
 1/3 anonim válasza:
Vetesd le rögtön!! Allergiás vagy a ragasztóra. Nincs mese, tuti hogy ez másfajta ragasztó, mert a szempillára nyílván nem lehetsz allergiás, csak és kizárólag a ragasztó jöhet szóba!! Vetesd le minél hamarabb, mert be fog gyulladni a szemed. Egy barátnőm is így járt. Vagy a másik probléma: lehet hogy a jobb szemeden nem jól rakott föl egy vagy pár szál pillát, és szúrja a szemedet! (Ilyen nekem is volt már, ezért kérdezi meg minden alkalommal a kozmetikusom, miután újratölti, hogy nem e szúr, irritál valahol egy szál pilla, és akkor leszedi azt az egyet, vagy kijavítja) menj vissza mindenképp hozzá, ezt ingyen ki kéne, hogy javítsa, ha ez van!
2016. nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
forralj fel egy tálba vízet majd rakj bele kamilla teát, d(e nem kell bele cukor meg semmi :D )majd rakj egy rongypt a fejedre, és hajolj a tál fölé . h nyugtassa a kamilla a szemedet
2016. nov. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na de miért csak az egyik szememmel van ez? Amúgy már annyira nem fáj, ha pislogok még egy picit meg a szemgolyóm alatt piros, mintha sebes lenne... szerintem valami vegyszer kerülhetett tegnap a jobb szemembe... mert mielőtt elkezdte felpakolni, kenegette a szemem, meg leszedte az előzőt. na szerintem annak az anyaga mehetett bele, mert mikor az első szálat tette már baromira fájt.
2016. nov. 17. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!