Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért viselkedik így az...

Miért viselkedik így az arcomon a BB krém?

Figyelt kérdés
Garnier BB krémem van. Ha felkenem olyan darabos hatást kelt, mintha hámlana az arcom pici részletekben és azt hangsúlyozná ki. Az egész úgy hat mintha nagyon-nagyon száraz arcom lenne. Próbáltam már úgy is hogy hidratáló után 1-2 órával, de ugyanazt tapasztaltam. Valami tipp hogy miért lehet ez? Előre is köszönöm. 16/L

2016. nov. 6. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
valszeg tényleg hámlik kicsit az arcod. használj rendszeresen bőrradírt, és hidratáld a bőröd minden nap.
2016. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megpróbálom:)

Ha ez nem segít, valami más teendő?

2016. nov. 6. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez van a garnier bb kremtol xd azt hittem a borommel vam a baj pedig mar amnyira hidratalt volt :D lecsereltem max factor alapozora es hihetetlen egybe rajta marad es nincs semmi hamlas. En nem tudom miert de a bb krem olyan csomosan es hamlosam mutat pesig tenyleg hidratalt es szep borom szoval nem kene igy kineznie de azota probaltam mar nyx alapozot meg astort is es azok se voltak ilyenekt csak a bb krem
2016. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egy jó minőségű bb krém, valószínűleg azért.
2016. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Garniertől nekem is pocsék a bőröm, a heliaD bb kréme viszont nagyon jól fent marad. Nem fényesedik ki a bőröm, adent használtam, az nem iriált, de nagyon zsíros volt, az alapozótól olyan nehéznek érzem a bőröm.

Próbálj meg másfajtát.

2016. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet, hogy nem a bortipusodnak megfelelot valasztottal
2016. nov. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!