Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meddig nem forr be az orrpierc...

Meddig nem forr be az orrpiercing helye? Aggódjak, ha ennyi idő után nem tudom visszatenni, mert begyulladt, amikor megpróbáltam? Vagy várjak, amíg elmúlik a gyulladás?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve van orrkarikám, és sokszor cseréltem már. Ma először fordult elő az, hogy reggel nem volt az orromban. Valószínűleg éjjel beleakadt valamibe, vagy nem tudom. És nagyjából 10 óra telt el, amíg nem volt az orromban semmi.
2016. okt. 5. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly augusztusban lett orrkarikám. Télen kivettem,2-3 napra,és már nem tudtam vissza tenni,szóval újra szúrattam. Ha eddig nem sikerült,akkor várj egy picit még, amíg lemegy a gyulladás. A patikában lehet venni tűt, azzal próbáld meg átbökni,ha már nem megy át simán. (Ugye először csak egy vékony bőr réteg képződik,de míg teljesen beforr az hosszadalmas.)
2016. okt. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül nagy kínszenvedések árán megoldottam, de azért köszönöm!:)
2016. okt. 6. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!