Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15-16 éveseknél milyen ruhák,...

15-16 éveseknél milyen ruhák, márkák, cipőfazonok, frizurák, színek a divatosak most?

Figyelt kérdés
Milyen egy 15-17 közötti fiatal LÁNY ruhatára?Leírnátok,hogy kb. mit tartalmaz? pl.: póló,vagy kockás ing inkább?Melyikből mennyi?Milyen színű?Mit mivel szoktatok párosítani?Milyen alkatnak mi áll jól inkább?Mert nem tudok eligazodni ezen.
2010. ápr. 19. 20:30
 1/8 A kérdező kommentje:
ELNÉZÉST!Rossz helyre írtam a kérdést!:S
2010. ápr. 19. 20:32
 2/8 anonim ***** válasza:
converse cipő, csőnaci, színes pólók stb...
2010. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Most magamból fogok kiindulni, szal azt írom le, ami nekem van xD


cipő: jó pár balerina, sportcipő, néhány magassarkú (sokan Converse tornacipőt vesznek, de annyira tömegcucc, nem kéne semmi pénzért... helyette inkább egy márkásabb sportcipőt vettem, szebb, jobb... Adidas ^^.)


felsők: sok póló, pár feliratos, mintásak, sok hosszabb póló, tunikák. A hosszabb pólókat/tunikákat van amikor feldobom egy-egy övvel, most rengeteg ilyet lehet kapni, aminek gumis a hátulja, és csak az eleje rendes öv.


alsó: csőfarmer, nekem egy ilyen cicanaci-farmer keverék (nem, ez nem farmermintás cicanaci...) nadrágom van, amit nagyon szeretek, van még pár "sima" csőfarmerem, meg nem rég vettem egy "nagyon kikoptatott" farmer nacit. Most a divat a "nagyon kikoptatott" teljesen lábra simulós farmernaci, vagy a sötétebb, egyszínű farmer, szintén ilyen teljesen szűk. Ha hosszabb pólót vagy tunikát veszel fel, akkor ahhoz nagyon passzol egy cicanadrág. Suliba egyszerű feketét hordok, de ha valahova megyek, akkor ott a fényes latexhatásúm =) Nem is olyan rég jött be ez a "süllyesztett ülepű nadrág".... hát bocsi attól akinek ez tetszik vagy ilyet hord, de szerintem úgy néz ki benne az ember, mintha besz*rt volna xD na ilyen se kéne xD


ékszerek: személy szerint nem hordok bizsut, csak ezüstöt... Van egy ezüstszínű karkötőm, annyit bizsum van összesen.


haj: kiengedett, összefogott, kinek mi áll jól... Nekem egyenes a hajam, úgyhogy vasalgatni se kell nagyon, csak a végét szoktam néhány másodpercig odanyomni a hajvasalóval és máris tökéletesen egyenes =)


Színek: kinek mi áll a jól... A fekete slankít, a fehér teltebbnek mutat. Most divat az állatmintás cucc.


Na igen, alkat... Én vékony vagyok, átlag magasságú, vagy talán attól picit alacsonyabb. Akinek vastagok a lábai+erőteljesebb a combja, annak nem igazán áll jól a csőfarmer... Sem a cicanaci... Aki vékony, az nyugodtan felvehet feszülős felsőket is, aki meg duci az meg próbáljon bővebb felsőket felvenni...


Remélem tudtam segíteni =) 16/L

2010. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!:)Sokat segítettél nekem.:D
2010. ápr. 19. 21:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Én:

Cipő: Nike fehér hip hop-os cipő, ünnepekre fehér 2 cmes sarkú cipő vagy fekete kicsit magasabb sarkú ünneplős topánka.

Naci: farmer (nem cső!!) vagy melegítőnaci (mert a pasik imádják: látszik benne a lényeg -a pasim szerint-) de nem olyan múlt századi hanem olyan kis "trendi".

Póló: hát bírom az egyszerű pólókat de van millió toppom is. A fehéret szeretem mert az ugye hip hop-os.De van persze minden színben.

Pulcsi: vannak ünnepibbek de vannak melegítőfelsőim.

Képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ehez hasonló a cipőm csak nekem arany.Az én öltözködésemben a legfontosabb a cipő.Nagyon szeretem a cipőmet:) Úgy kifejezi az életstílusomat.

Bocsi a sok képért de én szeretem ha valaki ilusztrálja a hozzászólását.:)

2010. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jah meg van vagy 2 miniszoknyám. Vmi hasonló csak farmerből.

[link]

Rövidnaci:

[link]


15 évesen...

2010. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy még képekkel is megtoldottad a kommentárodat!:)
2010. ápr. 20. 18:06
 8/8 anonim ***** válasza:

cipő: converse (1 pár teljesen fekete)

nadrág: passzos fazon bershka (1 db fekete)

póló: bő, mintás nyomott zarából (5 db minden világos szín)

kardigán: jó bő, hosszú zarából (1db fekete)

táska: h&m (1db fekete)

én inkább a kiegészítőkre teszem a hangsúlyt, mert annyi pénzem nincs, hogy minden jó márkás legyen

kiegészítő: karkötő, gyűrű, nyaklánc, meg neked fülcsi (nekem nincs kilyukasztva a fülem XD)

Ez az én véleményem. Ha menő akarsz lenni ezeket hordd. Vékony lányoknak ajánlanám az "én" gatyóm, ha te nem vagy az egy farmer csőnaci is jó ;)

én ezeket hordom tavasszal, ősszel és pozitív a visszajelzés

fehérneműk azok lehetnek kínaiak senkit nem izgat

ha pedig sminket viszel suliba az márkás legyen pl.:maxfactor

2010. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!