Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Magyarországon miért nincs...

Magyarországon miért nincs Sephora?

Figyelt kérdés
Lesz itt egyáltalán valamikor??
2016. aug. 17. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Elég drága üzlet, drága márkákkal. Ha lenne is, szerintem hatalmas forgalom nem lenne. Bár támogatnám, annak ellenére hogy az én pénztárcám se engedhetné meg magának. Akciók, olcsóbb dolgok azért lennének, akkor benéznék. És ezzel sok más, átlag fizetésű nő is így van.

Franciaországban azért más...

2016. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne ha itt is lenne Sephora. De amúgy a drágaság nem lehet kifogás, hiszen a Douglas-ben vagy a Müllerben is kaphatók drágább termékek is.
2016. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Első, ennyi erővel Douglas sem lenne Magyarországon, hiszen kb. ugyanaz az árkategória, mint a Sephora. Ráadásul Romániában is van Sephora, szóval az sem lehet kifogás, hogy Magyarország túl szegény ehhez az üzlethez.

Egyébként nem tudom, miért nincs, de nagyon örülnék, ha lenne.

2016. aug. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!