Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem marad meg a szemhéjj...

Miért nem marad meg a szemhéjjon a fekete alkoholos filc?

Figyelt kérdés
Mindenki ismeri az alkoholos filcet és tudja hogy ha összekeni vele az újját véletlen nehéz lemosni és napokig is látszódhat. Ez miért nem működik a szemhéjjon?
2016. jún. 26. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
mert a szemhéjad zsírosabb, mint pl. a kezed. de amúgy nem próbáltam még.
2016. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Mert nem oda való. Képes vagy a szemedre/szemedbe kenni mindenféle bevizsgálatlan vackot?
2016. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A szemhéjtusról hallottál már?? Komolyan alkoholos filccel fested a szemed? No comment....
2016. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ez 1 kérdés volt... :D

Nekem személy szerint ki van tetoválva.

A szemhéj tus és az egyéb hasonló vackok a kukába valók, akármilyen márka, akármilyen drága. 2 órát nem tartanak. Sőt, belefolynak a szemedbe...

2016. jún. 27. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:
WTF?? Nekem az egyszerű Rossmannos tus is fennmarad, kibír egész napokat, és sosem folyt bele a szemembe. Viszont az alkoholos filc nem erre való. Sok káros anyagot viszel be vele a szervezetedbe. Tudom, a smink is tartalmaz, de az mégiscsak bőrbarátabb, hiszen az a funkciója, hogy a szemedre kend.
2016. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*szemhéjadra
2016. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Én meg nem is használok szemhéjtust,az csak annak áll jól,akinek jellegtelen a tekintete.
2016. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

3000ft os loreal tus is belefolyt a szemem sarkába ahol fekete csipa lett belőle.. Nem lehet mindig szemet mosni főleg a melóba..

Szóval nem volt olcsó.


Jellegtelen? Pf...

2016. jún. 27. 22:32
 9/9 anonim ***** válasza:
A minőség nem az áron múlik, van olcsón is jó tus... meg van szar is drágán... mindenesetre a kezdés az hogy szemhéjat zsírtalanítani, alapozni kell, és arra a tus.
2016. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!