Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Úgy gondolom megtaláltam az...

Anilla5_v kérdése:

Úgy gondolom megtaláltam az illatomat parfümömet, csak nem túl tartós (rajtam), keresem a Trussardy My Name-hoz hasonló illatot, ahol a jegyek megtalálhatóak és tartós legyen?

Figyelt kérdés
Trussardi, parfüm,
2016. febr. 18. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezzel tegyél esetleg egy próbát:

Omnia Amethyste Bvlgari

Bár a jegyek elég mások, van aki szerint hasonlít a kettő. Tartósság mindenkinél más, úgyhogy azt sajnos ki kell próbálni.


Esetleg trükközhetsz azzal hogy bekrémezett bőrre fújod, vagy ruhára, hajra, úgy tovább szokott tartani. Illetve próbáld ki újra nyáron, melegben is másképp viselkednek a parfümök.

2016. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, igazából a Lacoste pour femmével kezdtem, de az max 1-2 óráiog bírta, pedig annyira szerettem, aztán rátaláltam a Trussardira, és annyira eggyé tudok válni vele, hogy talán még ennyire nem állt hozzám közel illat, pedig a-z-ig már rengeteg parfümöt kipróbáltam, a BVLG-t régen nagyon szerettem, valahogy az alap illatot nem tudom magamon elfogadni...de azért köszönöm
2016. febr. 18. 18:38
 3/5 mikeXxX ***** válasza:
Ez érdekes mert én férfiként meg a Trussardi my land-et használom és én is ezt vettem észre hamar elmegy az illata :( !
2016. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most vadászom azokat a mintákat amik hasonló jegyekkel rendelkeznek, hátha..............
2016. febr. 21. 16:35
 5/5 mikeXxX ***** válasza:
Bár én is ráérnék erre :D
2016. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!