Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobban fedő...

Melyik a legjobban fedő alapozó,3000 forint alatt?

Figyelt kérdés

2016. jan. 8. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Holika BB, jobban fed mint az olcsó alapozók. Azok között még csak gyenge fedésűvel találkoztam.
2016. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Természetesen vevő vagyok BB és CC krémekre is, csak az alapozókat gyűjtőfogalomként említettem.

Az online rendelést alapozó esetében nem merném bevállalni, mert nem tudnék a bőrszínemhez tökéletesen passzoló árnyalatot találni. De köszi :)

2016. jan. 8. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

ez pont belefér a keretedbe:) elég sok vélemény van olvasgatni.

2016. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem a Catrice All Matt Plus alapozó bevált, szerintem drogériás viszonylatban kifejezetten jó

a pontos árára nem emlékszem, de 2000 Ft felett van (2000-2500 körül)

ha még jobb fedést akarsz, a Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor tényleg nagyon jó és ennél jobban fedő korrektort még nem találtam (ilyen árkategóriában)

a kettő együtt is majdnem kijön a keretből és így már biztos az erős fedés

2016. jan. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a rossbannban és a müllerben kaphatóak
2016. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Minus válasza:
Most vettem Rimmel alapozót 2499 ft a rossmannban és nagyon jo! Tartós alapozó a kozmikus ajánlotta és tényleg Jól fed.
2016. jan. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!