Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egerben hol lehet kapni ilyen...

Egerben hol lehet kapni ilyen nyakláncot? Link.

Figyelt kérdés

[link]


Amelyik kisebb, az kéne. Egyik ismerősömnek is van, ő azt mondta, hogy Krisna Templomból van. De tudomásom szerint errefelé nincs ilyen. Előre is köszönöm!!!


Ja, és ha valaki tudná, hogy kb. mennyibe kerül, légyszi írja meg.


2010. márc. 25. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az Intiben, vagy az Inkában nézted már? Vannak krisnások itt is. Régen ott volt egy termük ahogy a Postától tovább mész a Cseboksz felé, ugyanazon az oldalon.
2010. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az Inkában most akarom hétfőn megnézni, de ott ahol van az a termük, ott lehet akkor vásárolni is??
2010. márc. 27. 22:35
 3/11 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm:D
2010. márc. 27. 22:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne Egerben Krisna tempi! Széchenyi út 64!!

Ott lehet kapni ilyet! Nekem is onnét van!

2010. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

jajj nagyon köszi! és mennyibe került??:):)

mert ma pont megyek Egerbe!

2010. júl. 20. 12:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Valamelyik olcsóbb valamelyik drágább. A két sorosak általában drágábbak, de az egy soros is lehet drága, ha van rajta kő. Am érdekel téged maga a vallás is? Ha igen írhatsz privit :)
2010. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen érdekel, egyre jobban kutatom a vallást, sokkal megnyugtatóbb nekem, mint pl. a kereszténység, hiába, hogy az vagyok. Úgy érzem, több Buddha van bennem, mint Keresztény Isten.

Egy másik helyen Egerbe maga a medál 1200 Ft-tól kezdődik, és az Inkába a lánc 990 Ft. :)

Nagyon köszönöm!

2010. júl. 23. 15:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Ó nagyon szívesen! Végül vettél nyakláncot? Vagy valamit? :)
2010. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos még nem sikerült eljutnom a templomba sem, mert elég szűkös volt az időm, és meleg is volt, szóval oda nem bírtam volna kimászni a buszmegállótól.. De majd legközelebb. Valószínű, ezt kérem születésnapomra. Egy hónap múlva lesz, úgyhogy nagyon remélem megkaphatom:)
2010. júl. 25. 22:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Remélem megkapod!!! Van MSN-ed? szívesen felveszlek :)
2010. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!