Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bronzosító púdert használhatom...

Bronzosító púdert használhatom egész arcra?

Figyelt kérdés
Ma mentem venni, sima púdert szerettem volna, de itthon vettem észre, hogy matt bronzosító púdert vettem. (Essence Sun Club 01 natural) Azért szerettem volna, hogy egész arca felvigyem a korrektor miatt, alapozót nem használok.Ez megfelel erre a célra?

2015. dec. 13. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapozó helyett nem érdemes használni. Milyen típusú a bőröd? Zsírosabb avgy szárazabb? Ha inkább szárazabb, akkor próbáld meg olajos alapú alapozó után felvinni, ha zsírosabb, akkor önmagában is elegendő lehet. Óvatosan bánj vele, "a kevesebb néha több" elvet alkalmazd.


Ui: valószínűleg ha korrektort használsz, de alapozót nem, akkor amolyan "pöttyös" hatása lehet. Kísérletezd ki magadon! :)

2015. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem alapozó helyett szeretném, csak a szemem alá használok korrektort, és arra szeretném felvinni, fixálásképp.

Bőröm típusát pedig nem tudom, hogy zsíros-e vagy száraz.

2015. dec. 13. 21:33
 3/5 anonim válasza:
Szem alá semmiképp ne vidd, oda világosabb szín kell! :) Egész arcra pedig akkor nem ajánlom, ha alapból nagyon elüt az arcszínedtől, maszk hatás lesz a vége.
2015. dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát mivel a bronzosító sötétebb, mint a bőröd, szerintem ne használd egész arcra (ha csak nem vagy cigó)..
2015. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én pirosító helyére vinném fel:D

én is megjártam legelőször amikor púdert vettem, nem találtam el az árnyalatot. aztán olvastam,hogy vannak transparent,azaz átlászó púderek, azokkal nem nagyon lehet mellélőni:)

szerintem ne vidd fel az egész arcodra, bár a legegyszerűbb ha kipróbálod és megkérdezed egy őszinte családtagodat,hogy milyen. addig ne menj benne utcára

2015. dec. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!